Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa túlzott kedvesség egy...

Furcsa túlzott kedvesség egy haverokkal sörözős este után lehet a megcsalás jele?

Figyelt kérdés

Reggel ment haza, azóta az interneten csetelünk. Már elég rég volt "szerelmeskitörése", de ma már egy csomószor elmondta hogy mennyire imád és hogy neki nem kell más rajtam kívül, meg hogy én vagyok neki az igazi.

Kérdezte hogy nem megyek-e el ma hozzá, de mondtam neki hogy ma este egy barátnőmmel találkozok, úgyhogy majd inkább holnap megyek. Erre írta mosolygós szmájlival, hgy rendben, meg hogy természetesen semmi baj, aztán meg ölelős szmájli, pedig máskor ilyenkor mindig kiakad.


Szerintetek?


2012. aug. 16. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen semmiségből ne gyárts magadnak elméleteket!
2012. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!