Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet, hogy anyum mindig mindenért nagyon hamar felkapja a vizet..pont ma reggel kérdeztem tőle, hogy este aludhatok e a barátomnál, erre azt mondta, hogy gratulálok, légy 17 évesen r*banc, akit bárki megkaphat...mondtam neki, hogy szerintem ez nem így van, 6hónapja járunk, alig alszunk egymásnál mert ugye ő nem engedi. erre azt kaptam, hogy takarodjak a szobámba..utána még hallottam, hogy nevelőapum próbálja meggyőzni anyámat, de tök hiába...ha barátnőméknél szeretnék aludni, akkor is ezt csinálja. a múltkor barátom nálunk aludt, reggel mikor anya bejött a szobámba én akkor keltem fel az ágyból, a barátomon nem volt póló, anya meg kiakadt, elkezdett kiabálni, hogy kiengedte meg hogy itt aludjon, mondtam hogy nevelőapu, utána mindkettőnket lebaszott...mit tehetnék, mi baja van velem?
2012. aug. 16. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni erről.
2012. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Anyukád félt téged, de nagyon elveti vele a sulykot. Ne veszekedéssel próbáld megoldani a problémát, hanem észérvekkel, kompromisszumokkal.Tölts vele egy napot, segíts neki szó nélkül, és ha jó kedvében van ezek után, próbáld meg felhozni a témát. Mondd meg neki, hogy majdnem nagykorú vagy, van aki már 13 éves korában a barátjánál alszik és hogy ez az, ami nem normális. Köszönd meg, hogy úgy nevelt, hogy téged nem érintett ez a probléma. Ha a barátodnak jó fejek a szülei, kérjétek meg őket, hogy beszéljenek a fejével, hátha az hatásos lesz. Ha meg semmi sem segít, várj míg 18 leszel, akkor már nem tilthat el attól, hogy egymásnál aludjatok
2012. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!