Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MIért ilyen velem az anyám?...

MIért ilyen velem az anyám? (HELP)

Figyelt kérdés

Szerettem volna elmenni ma délelőtt a nőgyógyászhoz,mivel már 1 éve van hüvelyfertőzésem. Mondtam anyának erre mondta hogy nem, mert mennem kell suliba.

Most komolyan azért nem mehetek el mert suliba kell menni... én meg szenvedjek tovább:S:..

magamban meg nem akarok elmenni.. más meg nincs akire számíthatok.. mégis ezekután mit lehet tenni?:S


2010. nov. 24. 06:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki,hogy konkrétan mi a problémád és mióta tart?Komolyabb gond is lehet,ha nem kezelteted ezt a fertőzést!Úgyhogy,ha még anyukádra sem lehet számítani,menj el a nőgyógyászhoz egyedül,nincs mitől félned!
2010. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
És hogy miért ilyen?Talán mert nem mondtad el neki,pontosan mi a bajod,aztán ki tudja,mit fantáziál össze...Vagy azt hiszi,szimulálsz.De az is lehet,hogy szégyellne nőgyógyászhoz vinni.Vagy nem tartja elég komolynak a problémádat,nemtörődöm típus.Mindenképpen nagyon rossz hozzáállás!
2010. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
elmondtam neki,hogy mégis mi a helyzet. aztmondta azért találtam ki mert nem akarok suliba menni :S
2010. nov. 24. 07:02
 4/24 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászastra lehet ám suli után is menni. Tudod a délutáni rendelésre
2010. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráért egy évet a fertőzsed( honnan tudod hogy az?) akkor már délutánig tuti kibírod hogy elmenj dokihoz
2010. nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ahol lakom szerdánként van az orvos,és délelőtt :/

de mindegy.

2010. nov. 24. 07:10
 7/24 anonim ***** válasza:

ÉS nincs a közeledben olyan város ahol van délután is rendelés?

Miért nem mentél el őszi szünetben diokihoz vagy nyáron?!

2010. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen csak délelőtt van rendelés!

Mondd meg anyukádnak,hogy ha lógni akarnál,jobbat találnál ki,mint a nőgyógyászhoz rohangálás.És ha nem hiszi el,hogy beteg vagy,kérdezze meg majd a nőgyógyászod,vagy nézze meg a leleted.

Miért nem akarsz egyedül menni?Nincs barátnőd,aki épp ki van írva,de van annyira jól,hogy elmenne veled?

Szerintem,ha nincs más választás,szedd össze a bátorságod és menj egyedül.Ki tudja,ha esetleg tovább terjed egyszer a fertőzés és lesz valami csúnya gyulladás belőle,talán még gyermeked sem lehet a későbbiekben.Másrészt pedig gondolom,kellemetlen .Már rég ki kellett volna kezeltetni.A nőgyógyász csak megvizsgál(fájdalom mentes)és felír valamit gyógyszert,vagy kenőcsöt,nem tudom.Nem kell ahhoz anyukád.Ha nem veszi komolyan az egészséged ,legalább vedd komolyan te .

2010. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Ahol én lkaom ott délelött-délután is van rendelés!

De akkor sem értem miért nem ment el tavaszi-nyári-vagy téli szünetben

Szóval ne csak anyukát szidjátok mert a kérdező is sáros a dologban :S

2010. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Talán mert akkor még nem merte elmondani?Vagy mert azt remélte magától is meggyógyul?....okosok...

Talán menjen az ország másik végébe nőgyógyászhoz,mert az délután is rendel?Lehet,hogy meg se vizsgálná,legfeljebb,ha magánorvos,az meg drága.

2010. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!