Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így anyám,...

Miért viselkedik így anyám, meg az egész családom velem?

Figyelt kérdés
El jöttem egyedül külföldre dolgozni egy tök idegen helyre ahol nincs ismerõsöm, azért hogy a családomat valamien szinten tudjam anyagilag támogatni. Esténként néha fölhivom az otthoniakat, h meg kérdezzem, hogy vannak. Anyám elmond mindent ami otthon törtènik, de viszont tõlem szinte semmit nem kérdez... Ha megkérdi hogy vagyok és azt felelem jòl, csak fáradt vagyok mert sok a meló, õ ennyivel meg elégszik és több semmit nem kérdez, hanem hamar elbùcsùzik ès teszi is lefele. Meg sem kérdi, h hogy èrzem itt magam, a kollégákkal hogy jövök ki, vagy hogy mit dolgozok, nehéz e, szal semmit. Olyan érzésem van, h le se szarja mi van velem, csak az számit neki, h minden nyavalyályát elmondja nekem, természetesen meghalgatom amit elmond, de jól esne ha engem is meghalgatna.
2012. júl. 29. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
1%
költözz el, lesz annyi pénzed, gondolom nem keresel rosszul.
2012. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már el költöztem...
2012. júl. 29. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Mondd el ezt nekik is! Ha már azért, hogy segíts nekik messzire mentél az a minimum, hogy a Te nyavalyád is meghallgassák vagy akkor pás, telószámcsere, címcsere, mindenféle elérhetőség csere és good bye!

Énnekem is meg kellet leckéztetnem a szüleim és keményen odaszólnom nekik, hogy hahó én is itt vagyok.

2012. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megkérdezi, hogy vagy, te azt mondod, fáradt vagy, sok a meló, ő pedig elbúcsúzik... nem azért, mert azt mondtad, fáradt vagy, és ő hagy téged pihenni?
2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem jól irtam a sorrendet. Ô meg kérdez hogy vagyok, èn válaszolok, h fáradtan, én kérdek h ôk hogy vannak, mire végig sorol mindent és én is akarnák ezt azt mesélni akkor elbùcsùzik mondvàn, h sokba fog kerülni a hivás miközben én fizetem +4ft percdijért beszélünk.
2012. júl. 29. 13:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Am ezt màr elmondtam neki, mègis minden ugyan ùgy folytatòdik.
2012. júl. 29. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell felhívni. Majd beszéltek akkor, ha hajlandó lesz érdeklődni ő is felőled. Én tuti megvárnám, hogy ők keressenek.
2012. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!