Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha valakit támogatnak a...

Baj ha valakit támogatnak a szülei? Kellemetlenül kéne hogy érezzem magam emiatt?

Figyelt kérdés

barátnőmmel együtt élünk albérletben, anyukámtól elég sok segítséget kapunk pl. fizette a nyaralásunkat most meg az angol órákat állja, meg vett nekünk mikrót TV-t meg mindenféle apróságot ami a háztartásba kell...

azért annyira nem áll jól, hogy autót vagy lakást vegyen nekünk csak ilyen apróságokban segít

nagyon sok ismerősöm lakást meg autót kap

barátnőmet zavarja de engem is kéne hogy zavarjon?

tesóm nincs apám fiatalon elhagyott, dolgozunk mindketten és levelezőn tanulunk

27F


2012. aug. 16. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
65%
Ha a barátnődet zavarja, akkor vagy ne menjen nyaralni, meg angolórára, vagy nyugodtan elmehet dolgozni, és kifizetheti a saját pénzéből
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Örülj neki hogy ilyen szüleid vannak.
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
38%

Megértem anyukádat is, meg barátnődet is, ez egyfajta territórium harcocska. :)

Te tudod, hogy 27 évesen hova akarsz tartozni.

2012. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
szerencséd van... és majd egyszer viszonzod........
2012. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van az utolsónak. Csak akkor baj, ha mindezeket elfelejted akkor, amikor neki lesz segítsége rád.
2012. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Anyaként nekem is az a legnagyobb öröm, ha a gyerekeknek veszek valamit. A szüleim is támogatnak minket, annyira nem vagyunk rászorulva, de nekik ez jó érzés.


Szerintem fogadd el, a barátnőd meg örüljön hogy ilyen az anyukád és nem olyan mint egyeseké, hogy csak beszólongatni jár a menyéhez és egy tábla csokit sem visz az unokáknak.

2012. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ...


-Ha anyukád ugy támogat hogy tényleg jószivüen,nem beleszolva,cserébe nem elvárva dolgokat,akkor nincs gond.


-Ha ugy adja,hogy "adom,a barátnőd mellett éheznél","adom,mert a kereseted ugyis a barátnődre költöd,igy én megveszem/kifizetem nektek",de gyertek cserébe szerdán,pénteken és vasárnap,ne szoljatok ha este 11kor van kedvem trécselni,stb stb,akkor ott baj van.


Te nem biztos hogy látod,a barátnőd lehet az utóbbi verzió miatt akarja hogy ne segitsen.



Nekem anyósom ilyen,mindent "jószivüen " ad,de már kiráz a hideg ha rágondolok,az utolsó meggyszemet is hatszor kell megköszönni,rajtunk csüng állandóan,a tőle kapott csorba kávéspoharat kell dicsérgetni naphosszat,mintha nekem nem lenne 300forintom venni (használni persze nem használjuk,mert van normális)

Párom persze nem látja,mert az ő anyukája milyen segitőkész,de nekem már elegem van,szerencsére pár hónapon belül költözünk más városba,és nem kell látogatni csak párhavonta.

2012. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Miért kellene rosszul érezned magad emiatt?!...

Örülj neki, hogy ilyen gondoskodó anyukád van!...

A barátnődet ez azért zavarhatja, mert adósnak érzi magát, és belül kicsit irigykedik, hogy az ő szülei nem ilyenek...

2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Jobb mint más anyja, akit amint felnőtt kilök a nagyvilágba, hogy "nesze álld meg a helyed egyedül, innentől fogva nem vagy a gondom".
2012. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

1. nekem is ciki lenne ha barátnőd helyében, ne h már az anyósom adja a cuccokat mikor mi is dolgozunk lehet nem most de szépen lassan mindent megveszünk ami kell....


2. anyaként tök normális h segítek az egyszem gyerekemnek ahogy tudok mert becsülöm h dolgoztok és mellette tanultok is.....


ha Anyu nem szól bele az életetekbe akkor ez így okés

majd ha neki kell segítség akkor ti álltok mellé addig fogadd el és legyél hálás ezért

2012. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!