Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha valakit támogatnak a...

Baj ha valakit támogatnak a szülei? Kellemetlenül kéne hogy érezzem magam emiatt?

Figyelt kérdés

barátnőmmel együtt élünk albérletben, anyukámtól elég sok segítséget kapunk pl. fizette a nyaralásunkat most meg az angol órákat állja, meg vett nekünk mikrót TV-t meg mindenféle apróságot ami a háztartásba kell...

azért annyira nem áll jól, hogy autót vagy lakást vegyen nekünk csak ilyen apróságokban segít

nagyon sok ismerősöm lakást meg autót kap

barátnőmet zavarja de engem is kéne hogy zavarjon?

tesóm nincs apám fiatalon elhagyott, dolgozunk mindketten és levelezőn tanulunk

27F


2012. aug. 16. 15:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen ciki, mondjatok le mindenről a javamra. Köszi.
2012. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
örülj neki, az én szüleim még a kocsit is sajnálják ide adni nekünk h elmenjünk valahová párommal, azt mondják vegyen a párom és menjünk azzal stb... szóval légy hálás!
2012. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

Olyan szempontból nem baj, hogy végülis előbb utóbb te örökölsz. Tehát ha van neki plusz, akkor miért ne most segítsen?!

Viszont úgy elfogadni nyaralást meg tv-t, meg egyéb ilyne nem létszükséges dolgot elég gáz, hogy albérletben laktok és arra kidobjátok a sok pénzt.

Inkább lakjatok anyukádnál, és akkor úgy tud segíteni, hogy gyakorlatilag nem pénzt ad. Nektek meg megmarad, amit arra költötök amire kell, meg leginkább saját lakásra lenne érdemes spórolni....

De mindenkinek magánügye.


Barátnőd helyében én is hülyén érezném magam... De ha neked meg anyudnak természetes, akkor jó, csak ne várjátok el ugyanezt a barátnő anyukájától... lehet neki már nem menne ez.

2012. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát most hogy így belegondolok engem is zavarna a dolog a barátnőd helyében. Elég kínos lehet neki h a "luxus" dolgokat az anyós állja, és akkor emiatt beleszólása lesz a magánéletetekbe is, nem lesz sikerélménye, hogy azt ti vettétek meg, és veszekedésnél is a fejéhez vághatja. Én pont ezek miatt sem akarok férfival együtt élni, még az is zavarna ha ő veszi meg egyedül az ilyeneket, nemhogy a szülei.
2012. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
39%
Nagyon kedves Anyukádtól, hogy ilyen támogató, de szerintem határt kell szabni 27 évesen. Önállósulni kell, mert úgy kapod meg mind Anyukádtól, mind a Barátnődtől a megfelelő tiszteletet.
2012. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
neked nem kene engedni hogy pl anyukad fizesse a nyaralast. mi most varjuk elso babankat es a ferjem pl nem engedte hogy anyos vegye meg a babakocsit. o ugy van vele hogy felnott dolgozo emberek vagyunk es el tudjuk latni magunkat.
2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
fogadjatok csak el, majd felhanyja...mar megjartuk:)
2012. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Én nem hiszem,h baj lenne.Mi rengeteg mindent kapunk anyuéktól,anyóséktól(pénz,bútor,esküvő,ez+az)Nem kértük,ők szívesen adják,mi meg megköszönjük..Nem vagyunk rájuk szorulva,nem élősködünk,követelőzünk.

Ha nekik kell segítség,mi is szó nélkül adunk/megyünk...Szerintem így működik egy normális család..

2012. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem azt mondták a szüleim, hogy még 30 évesen is segítenek, ha tudnak és szükségem lesz rá.Én is egyke vagyok, ezért próbálnak nekem minden jót megadni.

Ha megteheti anyukád és tényleg szívből adja, akkor mi rossz lenne ebben?Nem szégyen, ha segít!

Ha nekem lesz gyerekem, én is szeretnék majd neki mindent megadni, persze nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is.

2012. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A barátnőd szülei miben segítenek? Ha albérletben vagytok ezek szerint ők sem adták saját lakást, tehát milyen jogon vannak ilyen elvárásai?

Mindenki seperjen csak a saját portáján, és ha nem tetszik neki anyukád segítsége ne fogadja el és ne menjen nyaralni.

2012. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!