Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlenül érintene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül érintene, ha a párotok soha semmit sem lenne hajlandó megígérni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt várom, hogy mindent ígérjen meg és ne tartsa be, hanem hogy igazán fontos dolgokat ígérjen meg és tartsa be, a többi nem számít :S
2012. febr. 26. 17:55
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát tudod egyszer megígérte, hogy nem ígér meg semmit.

Azóta csak ehhez tartja magát.

2012. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek igerjen, ha ugyis tudja, hogy nem tudja betartani?! En is ezen az elven vagyok, igy ha valamit megigerek annak igazan van sulya... Mit nem akar neked megigerni?
2012. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akármit, tényleg soha semmit. Így nem tudom, hogy számíthatok-e rá. Pl. x napon ráér-e.

Szerinted ha valaki nem tud betartani dolgokat, arra az a megoldás, hogy soha semmit nem ígér meg az illető, ahelyett, hogy néha tenne ígéreteket, de be is tartaná????

2012. febr. 26. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a lany?
2012. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, na és. Az lesz a válasz, hogy csak a nők várhatnak el néha ígéreteket? :D :D
2012. febr. 26. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Csak azt hittem, hogy no letedre Te erolkodsz azon, hogy beigerjen a pasi egy szabad idopontot Neked! Mert az gaz lett volna. Mondjuk igy se eppen jo.... Szerintem itt van valami a hatterbe. Kicsit ugy erzem, hogy Te jobban szeretnel vele lenni, mint o veled! En nem szorakoznek sokaig. Ha erre sem kepes ertem/ ertunk akkor koszonom szepen.
2012. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!