Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha valakit támogatnak a...

Baj ha valakit támogatnak a szülei? Kellemetlenül kéne hogy érezzem magam emiatt?

Figyelt kérdés

barátnőmmel együtt élünk albérletben, anyukámtól elég sok segítséget kapunk pl. fizette a nyaralásunkat most meg az angol órákat állja, meg vett nekünk mikrót TV-t meg mindenféle apróságot ami a háztartásba kell...

azért annyira nem áll jól, hogy autót vagy lakást vegyen nekünk csak ilyen apróságokban segít

nagyon sok ismerősöm lakást meg autót kap

barátnőmet zavarja de engem is kéne hogy zavarjon?

tesóm nincs apám fiatalon elhagyott, dolgozunk mindketten és levelezőn tanulunk

27F


2012. aug. 16. 15:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

köszi mindenki válaszát

az ő szülei nem tudnak segíteni semmiben sajnos ők is áldozatai lettek a válságnak és a hitel nagyon nyomasztja őket, ezért ha elmegyünk hozzájuk akkor csak eszünk ott és ennyi, de nincs ezzel baj nem is várok el semmit tőlük

az én édesanyám meg egyedül él, hitelmentes, átlagosan keres, és amiben tud segít és megveszi a szükséges holmikat de ennyi

csak tényleg sokat kaptam már anyától és nagyon hálás vagyok neki ezért csak a barátnőmet zavarja

ja és anyával nagyon jó a kapcsolatom imád minket főz is ránk hétvégente és soha nem hántorgat fel semmit nagyon önzetlenül ad és tesz mindent értünk

2012. aug. 17. 12:06
 22/23 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem is ilyen szüleim lennének.....na de nem mindenkinek jut...az én szüleim elég jól keresnek és még így is sajnálnak tőlem ezt azt, elhiszem h barátnődet zavarja, egy idő után engem is zavarna, de most vagy beletörődik és örül neki, főleg ha nem olyan anyud h felhánytorgassa, vagy beszélj vele te és mond meg neki h nem kell ennyit segíteni, szeretnétek jobban önállósodni, nem fog ő megsértődni ne aggódj!
2012. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hát egyre inkább értem a barátnődet. Az sem túl jó, hogy hétvégente főz rátok. EL KELL SZAKADNI! Ez még nem a szeretet végét jelenti csupán a felnőttéválást. Na mindegy.
2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!