Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális volt ez a hazaadott...

Reális volt ez a hazaadott összeg?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy élettársam(36éves volt,én 22),egy házban laktunk az öccsével és az anyjukkal.

Az öccse hazaadott 40.000-et(elég jól keresett)

Az élettársam 30.000-et

Én pedig 20.000-et,mert 2 műszakban jártam dolgozni,délelőttösből ha hazajöttem,egyből mentem a boltba,és vettem magamnak ennivalót,max egy héten 2szer ettem ott este valami szendvicset,délutánosba meg késő este ettem 1tányér ételt,ha éppen olyan volt amit megeszek.Egyedül hétvégén ettem rendesen abból ami ott volt,de akkor se mindig.És minden cuccomat magamnak vettem(tusfürdő,sampon..stb.)Ezen felül még az öreglánynak egy héten egyszer elmentem a boltba,és hát ugye nem illett az árát elkérni...


2012. aug. 17. 13:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,a pasim annyit zabált mint az állat,és utólag ezt vágta a fejemhez...hogy én csak ennyit adtam haza.
2012. aug. 17. 13:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevásároltál, alig ettél, alig voltál "otthon", szóval szerintem elég volt a 20.000Ft. Az a kis villany víz, amit elhasználtál nem lehetett sok.
2012. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha kevésnek gondolta,miért nem akkor szólt?Így utólag már ne foglalkozz vele!Ha nagyon feszegeti,mondd neki,hogy a többit letudtátok természetben:)
2012. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban alig tartózkodtál ott, a víz-gáz-villany részed kifutotta a 20E-ből, tehát nincs igaza a barátodnak.

Egyébként az öreglány jól járt. 40 a kisfiútól, 30 a nagytól, 20 tőled, ez már 90E egy hónapban, plusz még ha vneki is volt bevétele. Nemrossz. Biztosan nem hagytad őket mínuszba, ne aggódj. Senki nem fizette helyetted a részedet.

2012. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,elég jó nyugdíja volt,+ kapott még valami özvegységi akármit is.De állandóan sírt a szája,hogy nincs pénz.Arról én nem tehetek hogy nagy lábon éltek,mert a hűtő állandóan dugig volt,és nem olcsó dolgokkal,meg állandóan a rengeteg hús...én meg vega vagyok,ezért is tudtam kevés dolgot enni ott.Főtt kaját is napi egyszer a gyárba ettem:D
2012. aug. 17. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút reális volt,öreglánynak szava nem lehet!
2012. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokat ELÖRE kell megbeszélni, hogy kinek mennyit kellene befizetni. UTÓLAG értelmetlen erröl vitatkozni.
2012. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

a 36 éves pasid még otthon lakott öcsivel és anyuval. te meg utólag ilyeneket írsz róla, h "anmnyit zabált, mint az állat", ő meg mocskolódik, h kevés pénzt adtál.


egy szép sztori, egy gyönyörű kapcsolat vége


jézusom!

2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már csak volt az élettársad?Mert mintha ezt írtad volna fentebb.Szerencséd,hogy megszabadultál(ha..) az öreglányéktól..

De abszolút reális volt.

2012. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére már 2,5 éve otthagytam.És igen,ő annyit zabált mint az állat,szó szerint.Az meg hogy mocskolódik,annak tudható be hogy sérti az önérzetét hogy otthagytam.Ráadásul egy korombeli,fele akkora súlyú emberért,akivel akkor össze is ugrottak,és ő húzta a rövidebbet.

Ja,amellett még dolgoztam neki az erdőn,jobb esetbe fákat ültettem,rosszabb esetbe fát hordtam egész nap.(méteresre vágott fatörzseket),meg tartottam neki a tuskókat hogy ő vagy baltával vagy fűrésszel vágja,igazán veszélytelen munka,10 centire a kezemtől a Stihl fűrész lapja.

És az ilyen,és hasonló dolgokért mit kaptam cserébe?Egy 15.000ft-os bakancsot,aminek a felét én fizettem,és azt is karácsonyra,nem csak úgy ám.

2012. aug. 17. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!