Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális volt ez a hazaadott...

Reális volt ez a hazaadott összeg?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy élettársam(36éves volt,én 22),egy házban laktunk az öccsével és az anyjukkal.

Az öccse hazaadott 40.000-et(elég jól keresett)

Az élettársam 30.000-et

Én pedig 20.000-et,mert 2 műszakban jártam dolgozni,délelőttösből ha hazajöttem,egyből mentem a boltba,és vettem magamnak ennivalót,max egy héten 2szer ettem ott este valami szendvicset,délutánosba meg késő este ettem 1tányér ételt,ha éppen olyan volt amit megeszek.Egyedül hétvégén ettem rendesen abból ami ott volt,de akkor se mindig.És minden cuccomat magamnak vettem(tusfürdő,sampon..stb.)Ezen felül még az öreglánynak egy héten egyszer elmentem a boltba,és hát ugye nem illett az árát elkérni...


2012. aug. 17. 13:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is állandóan a pénzen veszekedtek. Sosem tudtak megegyezni, mindig egymás fejéhez vágták, nekem meg nagy részben emiatt nincs gusztusom összeköltözni valakivel. Sztem olyan undi a másik fejéhez vágni, hogy mennyit eszik, de közben meg mindig a másik embertől elvárni mindent is ugyanolyan. Tehát mindkét oldalon sz@r állni. Hát nem tudom, de nálatok se a pénz volt a legfőbb gond úgy érzem, csak van még egy dolog, amibe bele lehet kötni.
2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!