Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem tudom...

Az normális, hogy nem tudom annyira szeretni a fiamat mint a lányomat?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves lányom és egy 7 éves fiam.

Már elég régóta lelkiismeretfurdalásom van amiatt, hogy a lányomat ezerszer jobban szeretem mint a fiamat.

A feleségemnek is feltűnt már, hogy a fiammal egy kicsit távolságtartó és rideg vagyok néha.


35/F


2012. aug. 17. 15:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen normális, bár sokan tagadják.

Az érzelmeket nem te irányítod, így a nyakad törheted, akkor is így marad.

De azért annyit tegyél meg, hogy próbálj meg a fiaddal is ugyanúgy viselkedni!

2012. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
ez nagyon érdekes, szerintem nem normális. mindketten a te véred, miért szereted az egyiket jobban?
2012. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem normális, főleg ha már szembetűnő a különbség tétel. Ezt a gyerek is észre fogja venni ha majd kicsit nagyobb lesz, és majd emésztheted magad, hogy mekkora lelki traumát okozol neki ezzel.
2012. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

Az mindegy mit érzel,de ne tegyél különbséget köztük. Tudod,milyen érzés ez? Hát ne is tudd meg. Ha nem akarod egy életre lelki nyomorékká tenni a fiadat kérlek ne legyél vele rideg,távolságtartó.csináljatok közös programokat,ismerjétek meg jobban egymást,tudom ez hüklyén hangzik hiszen a gyereked,de talán csak emberileg nem passzoltok annyira,de a rokoni kötelék ezen át tud segíteni ha teszel is érte.

Legalábbis nagyon remélem és szeretném ezt hinni,hogy te sem tudod mit érzel és valójában őt is szereted ugyanannyira.

2012. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
52%
De miért érzed így? Ha most "személyiséget" cserélnének, akkor is a lányodat szeretnéd jobban?
2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szeretem őt jobban, egyszerűen így érzek.
2012. aug. 17. 16:07
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért tudnod kéne, az anyukák is, akik mondják, hogy ezt vagy azt a gyereket jobban szeretik, meg tudják indokolni.


Talán riválist látsz a fiadban? Vagy jobb nálad, jobb a kapcsolata az anyukájával?

2012. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan pszichológiai oka van. Ez nem normális dolog.
2012. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekednél életre szóló következményei lesznek. Ha valóban lelkiismeret furdalásod van, akkor orvosold. Tegyél meg mindent, hogy ne kelljen így érezned.
2012. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én is észrevettem a férjemen, pedig nekünk nagyon kicsik még a gyerekek. Én arra gondolok, hogy azért van ez, mert lány és mert ő a kisebb. Na meg hogy a fiúkat keményebben kell fogni, a kislányt meg dédelgetni kell.


Mármint én nem így gondolom, csak szerintem ez játszódik le a fejében. Nekem meg a szivem hasad meg, mindkettőért meghalnék, és amikor látom, hogy a kisfiam milyen áhítattal néz a férjemre, ő meg jóformán észre sem veszi, komolyan be tudnék neki húzni egyet.

2012. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!