Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kész elegem van. Senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész elegem van. Senkinek nem kell egy normális lány? Aki szeretné szeretni a másikat? Miért ilyen minden fiú? FELADOM!

Figyelt kérdés

Mi tévő legyek? Az van, hogy ideköltöztem barátomhoz lassan egy éve, és azóta folyamatosan csak romlik a helyzet.

- anyja helyett anyja vagyok, mosogatni, mosni, takarítani, elpakolni kell utána, mert elvárja (!!!), ha megkérem, tesz rá (2 hetet vártam a porszívózásra, hát nem lett kész....), sőt még akkor neki áll feljebb hogy ne baszogassam

- azzal mentegeti magát a segítség alól hogy ő dolgozik és milyen fáradt és hogy NINCS IDEJE (akkor hogy volt ideje 6 órát a gép előtt ülni és játszani??!)

- az elmúlt évben miattam még egy szabit nem vett ki, hogy na akkor pihenünk, vagy valami, de ha a muterja kérte meg hogy vegye ki, mert dolog van, szó nélkül pattant.. így ragadt be 6 napja a 21-ből. most megkértem hogy vigyen el valahova mert messze van és nagyon fontos, erre hallgatom a pampogást hogy fontos munka...

- csak az a különbség hogy az év 365 napjából 364-et már végighallgattam hogy most "fontos munka" van és nem jöhet el szabira meg nincs ideje, meg áll. bent marad dolgozni, túl órázni (fizu nincs érte persze)

- kettesbe irtó ritkán vagyunk, mert rám így sose marad ideje, áll csak a munka a munka a munka a munka... tévedés ne essék, nincs ezzel bajom hogy dolgozik csak a kérdés hogy mennyit?? és minek a rovására?

- csak egy kis sz@rdarabnak érzem magam az életébe, tervezni nem lehet vele ennyi idő után, mert hozzámvágta tegnap este is hogy minek kérdezem tőle hogy el akar venni feleségül meg minek mondom hogy majd lesz szép házunk??? hát minek??? mert ez az ÁLMOM amit VELE akarTAM megvalósítani, hát bocs hogy akkor mondom...

- ha lyukra van szüksége akkor teremjek itt azonnal, de kb semmi másra nem vagyok neki jó..


És mivel már jól kipanaszkodtam magam... mindenkinél ez van? Minden pasi ilyen 30 éves kora előtt???? Fáj neki, hogy ha tervezek vele??? Mert mondjuk szeretem??? Vagy csak minden 30 éves kora előtt lévő pasinak egy szem f.rka van és csak azzal tud gondolkodni?????????????? Most komolyan????

Mit kezdjek egy ilyen szerencsétlennel? Elizéltem rá egy csomó időt és mit kapok cserébe?? Ezt!!! Hát szánalmas, de nagyon! Ja és elköltözni nem tudok mert itt lakok, nem fogok egyből albérletet találni... Ááááá bakker :(

Van normális férfi a világon??? Aki szereti ha szeretik, ha terveznek vele, ha kinyalják a hátsó felét és cserébe segít NÉHA-NÉHA?? Ha nem várja el a dolgokat??? Feladom....


Ő a 8. barátom. Volt már 2.5 éves meg egy 1.5 éves, ez is rengeteg idő... De feladom. Senkinek nem kell egy normális lány?:(


2012. jan. 25. 09:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Rosszul választasz,ne add fel és lépj tovább.Mennyi idős vagy és hol éltek?
2012. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Rossz a párválasztási módszered.

Menj biztosra. Elébb ismerd meg, udvaroltass magadnak. Puhatold ki, mik a jövőbeli tervei és ha azok fedik egymást, akkor léphettek egy szintet.


Én barátomat 3 hónapig kerülgettem, sokat beszélgettünk, és rájöttem, hogy vele letudnám élni az életem. Kedves, okos, játékos, nem beképzelt, a család fontos neki, szeret kirándulni, szeret játszani...

22/L

2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hosszú ideig ismerkedtünk, aztán költöztünk össze. Természetesen nem úgy mentek azért a dolgok hogy egyből puff bele a közepébe, mert nem akartam feladni az addigi életem egy bizonytalanért. De miután "elvileg" biztos lett, ideköltöztem... Aztán romlott el minden.
2012. jan. 25. 09:30
 4/36 anonim ***** válasza:
24%
Így jár, aki a belső helyett a külsőt nézi párválasztásnál.
2012. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

hagyd ott a francba... ha nekem van bnőm lehet hogy nem mindig de megpróbálok vele lenni és nm nyalatom a balagam. illik a "vendegel" foglalkozni.

20 f

ui.: ha nekem ilyen bnőm lenne, hálát adnék vkinek :)

2012. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Kedves 4. persze, te aztán ott voltál mikor ismerkedtünk. Miután a sokadik barátom, kb már tettem arra hogy hogy néz ki, csak NORMÁLIS legyen, mivel szerettem volna végre egy épeszű, tündéri srácot találni. Aztán csak évek múltán mutatta ki a foga fehérjét. Még mindig a külső tehet róla??? He???
2012. jan. 25. 09:33
 7/36 anonim ***** válasza:
13%

"Még mindig a külső tehet róla???"

Igen. Ti nők észre se veszitek azt, aki nem üti meg külsőre a mércéteket. Pedig aki nem néz ki olyan jól, az jobban megbecsüli a nőket, mivel ha otthagyod, nehezen talál mást helyetted. Persze egy nőnek magyarázhatok akármeddig, úgyse fogsz összejönni olyannal soha, aki nem tetszik külsőre.

2012. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Biztos egy rusnya srác vagy ha így osztod az észt :) Azok szokták sajnáltatni magukat, akik csúnyák és tesznek rá a csajok. Inkább szedd össze magad.
2012. jan. 25. 09:37
 9/36 anonim ***** válasza:
29%
Ja és valszeg mindig ilyen volt, csak az elején nem vetted észre, mert külsőre tetszett, és ti nők olyankor már belsőre is tökéletesnek látjátok.
2012. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
6%
Igen, rusnya vagyok, épp ezért tudom, amit elmondtam.
2012. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!