Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még normális 20 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még normális 20 év körüli lány, aki valóban szeretni akar és nem azt nézi meg egy pasin, hogy milyen kocsi, milyen márkás cipő?

Figyelt kérdés

Lassan 21 leszek, d egyre többször csak ezeket látom... Ért már sok csalódás az élet minden területén, de ezen valahogy mindig leakadok, szerintem nem vagyok egyedül. Sok választ várok, privát is jöhet...

F


2012. márc. 2. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol laksZ?
2012. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1. Fejér megye.

2. Sajnálom, ez van.

2012. márc. 2. 21:24
 3/17 lila nyuszi ***** válasza:

Jelen. :)


20N

2012. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van csak nem 20 év körüli xD
2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nos. Általában a következők szoktak érvényesek lenni :


falusi lányok : felszívódnak pestre, ehhez szükségeltetik egy kan, akihez költözhetnek, aki eltartja őket amíg tanulnak stb. pesti lányok : alapból sokkal több kan megy rájuk mint mondjuk egy falusira, kisvárosira, ezért nekik sokkal jobb esélyeik vannak egy pénzeszsákot vadászni.


10 csajból 9, akiket ismerek :D


úgyhogy nagyon nehéz dolog általában 20 év körüli csajt felszedni. egy 18 évest sokkal könnyebb, ő nagy eséllyel még a szüleivel akar élni elsősorban.

2012. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindenki csalódik hiszen emberek vagyunk,valóban elsőnek a cipődet a ruháidat nézik meg,utána házad-autód,de vannak kivételes esetek is kb. 20-ból 1 ami szerelem első látás alapon megőrül érted ha csóró vagy akkoris,és bármit megtenne hogy megkaphasson téged. Saját tapasztalat,true story.
2012. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdeztem. Nem viselem a legmárkásabb cuccokat, de megnézem mit veszek fel, lényeg, hogy én jól érezzem benne magam. Cipőm mindig tiszta :) Minden alkalomra fel tudok öltözni oda illően...
2012. márc. 2. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak rendes lányok is,és persze vannak pénzéhesek is.
2012. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Igaz,hogy kevés a rendes lány mostanában, de hidd el vannak még. Csak meg kell találni őket. :) L
2012. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amíg rá nem akadtam a gyakkérdésekre, fel se merült bennem, hogy én olyan igazán jó csaj lennék.

Azóta rájöttem, hogy az vagyok. :D


Ez maximum utólag annyit magyaráz meg, hogy annak ellenére, hogy nem vagyok 10ből 10-es fullos cica, mégse volt soha gondom azzal, hogy összeszedjek egy normális párkapcsolatot. :D


Szóval vannak normális lányok ,akik nem pénzsóherek. Csak valszeg nem látod meg őket a kitett mellek-seggek tömegében. :)

2012. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!