Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egész nap utálatos veled...

Ha egész nap utálatos veled valaki, de este 2 órán keresztül normális, akkor az feledteti az egész napi gonoszságot?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan ilyen. Reggeltől estig meg van kergülve, mindenért piszkál, mindenért balhézik, kibírhatatlan, aztán este 8-tól 10-ig újra normális.

Próbáltam én vele beszélni mindenféle dologról ma este is, de akármilyen témát hoztam fel (anyukája, fűtésszerelő...bármi) csak ingerült lett, ezért azt tanácsoltam, hogy fejezzük be a beszélgetést és menjen inkább aludni, mert reggel korán fog felkelni. Ma egy kicsit betelt a pohár és nem tudtam tovább kedves lenni. Láttam rajta, hogy rosszul esik neki, de nem bírtam úgy tenni, mintha minden rendben lenne.

Nem csak ma volt ilyen, hanem ez minden nap így megy. Azt nem veszi észre, ha napközben bunkó velem, csak azt látja, hogy én egy h.lye p.csa vagyok, mert nem üldögélek vele este a teraszon és nem jópofizok.

Tudom, hogy " meg kell bocsájtani stb...ha megdobnak kővel..." meg hasonlók, de ma nem ment. Hibás vagyok?


2012. aug. 17. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én ilyenkor elmegyek sétálni vagy futni. ha hazaértemre is morgolódik mindenért egyszerűen felteszem a fülhallgatóm és lefekszem. általában erre lecsillapodik mert nincs kit osszon.

egyébként nem vagy hibás, bárkinél elszakadhat időnként a cérna ha örökké csak szapulva van

2012. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"felteszem a fülhallgatóm és lefekszem"


Ez mekkora ötlet. Holnap ki is próbálom :D

2012. aug. 17. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig undok, akkor miért nem bezéled meg ezt vele, hogy pontosan mi esik neked rosszul? Egyáltalán miért ilyen veled? Mindigis ilyen volt, vagy valami történt, ami miatt mostanában feszültebb?

Az, ha felteszed a fülhallgatót és lefekszel jó megoldás, 1 estére. Nagyon rossz az a kapcsolat, ahol az egyik fél csak folyton nyel, de közös erővel ki lehet kecmeregni ebből az állapotból. A "megdobnak kővel...stb" sem ezt jelenti, hanem azt, hogy nem aggresszióval válaszolsz rá, hanem megoldást keresel egy problémára, az én értelmezésem szerint. Ha ez az idézet azt sugallná, amit te teszel, akkor úgy hangzana, hogy "Ha megdobnak kővel, hagyom". Hosszabb távon nem mehet így, amit csináltok, komolyan!

2012. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyetek el együtt valahovà pl olyan helyre ami fontos szàmotokra vagy 3-4 napra menjetek el valahovà ahol ki pihenhetitek magatokat pl wellnes és beszéljétek meg a dolgot ...vagy menjetek sàtorozni ..de olyan helyen beszeljetek meg a dolgot ahol nem tudtok elmenekülni egymàs elöl :))sok sikert :))
2012. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább abban vagy hibás, hogy egy ilyen emberrel élsz... Minek? Miért kéne mindent megbocsájtani és hagyni hogy tágázoljanak rajtad?
2012. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Már nem mostani kérdés,de azért biztatásul leírom:nekem anyukám ilyen.Minden reggel leoszt mindenért (gyakran elmegy odáig is,hogy azt mondja mindig is utált) este pedig hihetetlenül kedves.Én személy szerint annyit teszek,hogy ilyenkor elkerülöm...egyszer csak észbe kap...

17F

2013. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bátyám hasonló, rengeteget hiszzizik, pedig csak rajta áll hogy változtasson. Én kerülöm ahogy csak tudom, mert engem is kikészít idegileg (van eleg bajom).
2015. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!