Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki ezt az idő...

Hogyan bírjam ki ezt az idő (szako) t? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

2hete tudtuk meg hogy párom mehet dolgozni Fuldába! 8hetente jár majd haza! Ma utazik, én sem most nem aludtam sem tegnap, és félő hogy ígyis marad! Sírok mikor rágondolok hogy nem puszil s ölel meg, ha vele vagyok és beszélünk valamit a munkáról szintén pityergek!


Nem fogom tudni kibírni hogy nem lâtom csak interneten, de bízok abban hogy a kapcsolatunkat csak megerősíti. Olvastam olyat az interneten hogy akkor is megcsalják a pasik a nőket ha nagyon szerelmesek, a barátom hentes, vele nem fog nő dolgozno, de remélem mâs német nő sem fogja megkörnyékezni, mert hát egy férfinek 2hónap nagyon sok, és mivel isznak is majd hogy oldják a feszkòt félek picit hogy gond lenne. Mi a véleményetek? (mindenről amit leìrtam) 20/l 25/f


2012. aug. 18. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell agodnod azért,hogy meg csal.Nincsenek anyira oda a német nök a külföldi pasikért.Max ha valamelyik egzotikus országbol valok mert a barna börüekre buknak.A magyar nem az.

Egyébként a párodnak is nagyon nehéz lesz,más környezet minden uj,plusz tulsok baráti szot sem fog kapni.Mert nekünk magyaroknak egy kicsit rideg a német temperamentum.

Nem melesleg a honvágyal is megkell küzdenie mert egy két hét után jelentkezik, te legalább otthon vagy.

2012. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még anyit hozzá füznék biztos inkább erösödik a kapcsolatotok.Valoszinüleg alig várja ,hogy beszélhesen veled,és találkozatok.
2012. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg! :-)

ne láss bele dolgokat, amik nincsenek! A kapcsolatotok csak erősödni fog! Mindennap alig fogja várni, hogy veled beszélhessen, és mindig arra fog gondolni hogy mikor érinthet már meg! :-) Nyugi kifogod bírni :)

2012. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az sem mindegy, hogy mennyi ideig akar kint dolgozni? Fél évig? Évekig? Sok olyat hallottam, hogy a férfi kimegy, már vissza sem akar jönni, mert ugye más életkörülmények, jobb fizetés stb. A nő meg vagy megy utána vagy vége a kapcsolatnak :(
2012. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyi időre megy ki? nem mindegy
2012. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!