Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne mondanom az anyjának...

El kéne mondanom az anyjának hogy a lánya nem olyan mint amilyennek ő hiszi?

Figyelt kérdés

A barátnőm lányáról van szó.

Régebben nagyon sokat mesélt nekem pasikról, bulikról, az életéről. Én mindig próbáltam neki tanácsot adni , mivel a barátnőm napi 12 órát dolgozott, utána hulla fáradt volt.

Legtöbbször skypeoltunk, nekem minden beszélgetés megvan már a legelső beszélgetésünk óta. Most 16 éves a lány, már nem szűz, titokban többször cigizett, sokszor volt már részeg.

Egy lényegtelen dolgon összekaptunk az anyjával, és a vitában felhozta a lányát is , hogy bezzeg az ő lánya... sosem iszik, cigizik és még egy fiú sem volt az életében amiért nagyon büszke rá. A lány most engem állít be otthon a rossznak ( Gondolom ha elmondanék valamit az anyjának akkor nehogy higgyen nekem)

Sajnálom is a dolgot, mert nagyon szeretem ezt a leányzót, a szívemhez nőtt, de ez nagyon rosszul esik.

Elmondjam az anyjának? Vagy elég lesz beszélni a lánnyal?


2012. aug. 18. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd lánya téged sároz az anyja előtt, beszélj vele. Mondd meg neki, hogy tudsz bizonyos dolgairól, amiről az anyja nem. Várd meg a reakcióját. Addig az anyjának ne mondj róla semmit.
2012. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Simán megmondanám, és a lánnyal is elbeszélgetnék.
2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg ne árulkodj. Csak bajod lehet belőle!

A lánnyal meg beszéld meg, hogy így nem akarod a társalgást folytatni, hogy ő téged besároz. A lány keressen a saját korosztályából barátnőket.

Szia!-a

2012. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

NEm irigyellek:(


Abban biztos vagyok, hogy mivel az ő lánya, nyilván nem neked hinne. Akkor se, ha a lány nem mocskolt volna előtte téged. Ismertem egy asszonyt, akinek a lánya pont ugyanilyen volt. A nő csak annyit látott, hogy a lánya jó tanuló, és kedves. Eddig okés is, de nem hitte el, hogy részegre issza magát a bulikban, meg a pasik letaperolják, stb... Az ő kislánya ilyet nem csinál.


Ne beszélj az anyjával. Beszélj a lánnyal, mond el neki, mit gondolsz, és oldjátok meg a dolgokat, ha lehet.


24/N

2012. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el!

A lány nem volt korrekt, te legyél korrektebb, és ne beszéld ki őt!

Ne süllyedj le az ő szintjére!

2012. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap felhívom, és megmondom neki hogy 1 hónapon belül tudjon az anyja legalább azokról hogy már volt többször buliban, és hogy már nem szűz.
2012. aug. 18. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd ha a lánya ott fogja megszülni a gyerekét akkor megtudja hogy nem szűz
2012. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha árulkodsz, téged fog megutálni a "barátnő"- bár nem tudom, mennyire érzed barátnődnek
2012. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én semmit nem fogok mondani, ő fogja elmondani az anyjának.
2012. aug. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!