Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azoknak a...

Miért van az, hogy azoknak a családoknak ahol minden rendben van, már csak egy baba hiányzik, de sajnos betegség miatt nem lehet. De más,5-10 gyereket szül, és fel sem tudja nevelni őket. Olyan igazságtalan az élet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Így igaz.

Amúgy az 5-10 gyerek inkább a cigányoknál gyakori.

2012. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Fenét. 5-10 gyerek azoknál gyakori akik tisztában vannak azzal hogy a gyerek értékes.


Az élet mindig igazságtalan volt, ebben semmi új nincs, de ha nagyon akarsz valamit akkor elérheted. Örökbe is lehet fogadni, bár tény hogy nagyon körülményes procedúra.

2012. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez van. Ezt a lapot osztotta a sors, ez nem azon múlik, hogy valaki aranyos és kedves. Fantasztikus rokonom halt meg alig harmincévesen egy hónapokig tartó durva betegségben, egy egész életében undok, áskálódó némber (soha senkihez nem volt két kedves szava sem) meg élt 95 évet, az utolsó percekig egészségben, jólétben. Ez is igazságtalan. Ilyen az élet..
2012. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább a romákra gondoltam, annyi gyereket szülnek.. terhesen cigarettáznak ,meg ütik a gyereket , hogy beteg legyen, és minnél több pénzt kapjanak majd utánna. Más meg örülne , hogy ha egyetlen egy egészséges gyermeke lehetne ,akinek mindent megtudna adni, és teljes értékű életet élhetne.
2012. aug. 18. 16:49
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Nincs igazság a Földön ez igaz. De az is,hogy nem mások tehetnek róla,hogy neked nem lehet .Mondjuk én az említett kisebbségre egyébként sem irigykednék ,örülök ,hogy nem tartozom közéjük,szerintem te is:D

Örökbefogadás nem jöhet szóba?milyen betegséged van ? a keresztanyámmal néhány éve közölték,hogy meddő és 1 % esélye sincs rá,hogy gyereke legyen ezért abbahagyta a védekezést,és néhány hónapra rá teherbe is esett.

2012. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó. Egy kedves ismerősömröl, nagyon kedves házaspár ,gyönyörű lakásuk van, anyagilag is minden rendben ,annyira normális emberek, már csak egy kis baba hiányzik abba a nagy lakásba aki egésznap csak játszik, rohnagál, kacag,annyira megérdemelnék.

Én nem szeretnék gyereket, nem is szeretnék szülni ,sem örökbefogadni .

2012. aug. 18. 16:55
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Eleve amíg nincs minden kész a babára, sokszor addig ki sem derül, hogy eü gond van. Addig védekeznek, aztán amikor jöhet, akkor derül ki, hogy valaki készülékében hiba van.


Egyébként miért nem lehet nekik? Kérdezem ezt egy meddővé nyilvánított anya gyerekeként.

2012. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagyon el vannak hízva, mindketten, és gondolom emiatt a nő veszélyeztetett terhes lenne.
2012. aug. 18. 17:10
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 5évig nem lehetett kisbabám,ezalatt az idő alatt sógornőm ketőt szült.Néha kiborultam hogy miért pont én,mikor annyira szeretnénk,és itt is adott volt minden.

Igy visszanézve már nem bánom hogy nem lett akkor,sok mindenen keresztülmentünk,lélekben megerősödtem,és már egyáltalán nem fáj.Nekünk ez jutott.


Ha tulsulyosak le kell fogyniuk,tenni kell azért hogy gyerek legyen,mert bizony valakiknek nem csak úgy besikerül.

2012. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem is tudod hogy tényleg beteg e hogy akkarnak e egyáltalán gyereket egyáltalán mért foglalkozol te az ő gyerekvállalásukkal, a saját dolgaidal törödj.
2012. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!