Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azoknak a...

Miért van az, hogy azoknak a családoknak ahol minden rendben van, már csak egy baba hiányzik, de sajnos betegség miatt nem lehet. De más,5-10 gyereket szül, és fel sem tudja nevelni őket. Olyan igazságtalan az élet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudom, hogy mi a problémájuk, szerintem ha rossz napod van ne rajtam töltsd ki légyszíves. Szerintem, nem sok közöd van hozzá hogy mivel foglalkozom ..
2012. aug. 18. 19:03
 12/19 anonim ***** válasza:

sajnos én is látok a környezetemben ilyen ellentétpárt.

az egyik nőnek van gyereke, de kb le xarja szegényt, nem ad neki normálisan enni, beszélni nem tud a gyerek rendesen 7 évesen.

a másik nő meg a fél karját odaadná egy csöppségért, de sajnos nem nagyon van esély rá, h találjon olyan férfit, akivel sikerülne. itt is a túlsúly a gond. de annyira, h még a pasizásig sem jutott el szegény lány 30 éves korára. betegség áll a háttérben :(


nekem van egy szerető párom, anyagiakban sem kell nélkülöznünk, későbbre tervezzük a babát, viszont még csak fogalmam sincs arról, h egyáltalán lehet-e. van egy súlyosnak mondható betegségem. ami mondjuk jó hír, hogy egy ugyanilyen betegséggel élő barátnőm most hozott világra egy egészséges édes kisfiút, szóval talán van esély :)

2012. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek :))

Inkább egy gyerek legyen,persze ez is sokmindentől függ.., de legalább boldog lehessen kapjon meg mindent,amire egy gyerekenek szüksége van.

De ahol több gyerek van, enni nem kap, pucéron rohangál.. (romák )ez idegesit inkább ,és csak szülik, szülik, mint a nyulak.. és szegény gyerekek majd elkerülnek otthonokba ..mert nem tudják őket felnevelni . Csak a pénz miatt szülik őket.

2012. aug. 18. 21:59
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lesz az a gyerek hülye aki egyedül él, nekem sincs testvérem, még sem vagyok hülye.:DD


A másik, hogy egy család min 3. emberből áll:

anya, apa, gyerek. Ez a család.. nem 3 gyerek.

2012. aug. 18. 23:17
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

A Teherbeesés topicban rengeteg ilyen kérdés van, sajnos nem mindenkinek adatik meg az azonnal teherbeesés sikere.


Még teljesen egészséges pároknál is általában fél-egy év alatt jön össze. Pláne ha valami egészségügyi gond van!


Az élet igazságtalan tud lenni sajnos.

2012. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én három párt ismerek, ahol nem jön össze a baba.

Ez alapján nekem megvan a saját véleményem, ami nem egyezik, azzal, hogy jajj milyen igazságtalan az élet, hogy nem kap babát az, aki megérdemelné, bezzeg a romák...


Nos az egyik nőnek 18 éves kora előtt két abortusza is volt. Ma sikeres ügyvédnő (ami ugye nem lehetett volna, ha megszüli a gyerekeit) és rendesen le is nézi azokat, akik nem építettek karriert. Gazdagok és nyilván jó helye lenne náluk egy kisbabának, hiszen minden vágya most már csak egy gyerek. Kívülről csak ennyi látszik. Azt meg mindenki előtt tagadja, hogy mit tett fiatalon, így mindenki sajnálja is őket és sokszor elhangzott már a környezetükben, hogy milyen igazságtalan, hogy neked nem lehet gyereked, bezzeg másoknak....

De erre mondom azt, hogy magának köszönheti. Legyen boldog a karrierjével, ő ezt választotta.


A másik nő pedig szintén fiatalon egy nagy k. volt. Összefeküdt mindenkivel, csövezett az utcán, drogozott és ivott, mint a gödény. 15 évvel később, persze ezt már senki nem mondaná meg róla, mert már régóta minden rendben van körülötte. Ő is sikeres és látszólag tökéletes nő és feleség. Őt is mindenki (aki nem ismerte régen) sajnálja és igazságtalannak tartja, hogy nem lehet gyereke...


A harmadik nő pedig gyerekkorában tornászlány volt. Hormongyógyszereket is szedettek vele, hogy ne nőjön nagyra. Na és persze rendesen kizsigerelték a szervezetét és nagy erőpróbáknak volt folyamatosan kitéve. Mindezt annak érdekében, hogy jó tornász legyen. Osztálytársam volt 8 évig és pontosan emlékszem, hogy mindig mindenkinél többre tartotta magát és nagyon is élvezte az előnyét az alkatának és a hajlékonyságának, sikereinek. Emlékszem, amikor mindenki fogdosta a fenekét - a lányok is-, hogy milyen húú, milyen kemény. Ennek köszönhet egyébként mindent, amit elért, hogy egyetemet végzett (mert amúgy buta) és testnevelő tanárként elismert ember.

Hát mellékesen ez az ára, hogy babája nem lehet, pedig már meghal érte, hogy lehessen.


Illetve ismerek egy negyediket, de őt egyáltalán nem bántanám. Neki rákja volt és kipakolták sajnos, még mielőtt anya lehetett volna... :(

2012. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Általában azoknak nem lehet, akik ennyire "rágörcsölnek a babaprojectre"
2013. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%

16:

Én meg ismerek olyat, akinek soha nem volt abortusza, egészségesen élt, nem szedett gyógyszereket, nem dohányzott és nem is volt beteg. És mégsem jön a baba....

Van ahol meg az első összejött, a második nem, csak nagy nehezen évekkel később. Pedig neki sem volt abortusza....

Eléggé általánosító kijelenteni azt, hogy XY azért nem esik teherbe, mert biztos abortusza volt vagy ivott.

2013. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bizony az élet igazságtalan de emiatt még nem kell sirni és másokat szidni, a probléma megoldáson kell gondolkodni.

Örökbefogadás, lombik program, ha nincs más keresni egy trükkös ügyvédet és tőle segitséget kérni.

2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!