Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le tudom állítani az anyámat...

Le tudom állítani az anyámat vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Anyám minden hétvégén berúg és ezt már pici korunk óta így van. Ki megyünk a nagyszüleimhez ott a nevelőapámmal leisszák magukat majd velünk együtt hazavezetnek hulla részegen. Haza felé tartó úton persze mindig azt hallgatuk hogy hogyan veszekednek. Egyszer már verték is egymást a kocsiban vezetés közben a kocsi meg ment 200-al. Na ezt eljátszhatták amíg kicsik voltunk. Most már állandóan trükközni kell hogy hol aludjunk hogy ne keljen velük hazamenni, és ebből már nagyon elegem van.+ volt már 3 öngyilkossági kísérlete amit láttam sajnos. De már előttünk is volt már öngyilkossági kísérlete amikor még apámmal volt, ezért is váltak el többek közt. És az a legjobb hogy más nap úgy csinál mint ha semmi nem történt volna, és minden megy tovább. Egyszer megkérdeztem tőle hogy miért kell ennyit inni, erre azt válaszolja hogy ezt az egyetlen jót is elakarom venni tőle ami van neki.

Tudnák rá hatni vagy valahogy meggyőzni hogy ez nem jó?


2012. aug. 19. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnék a helyedben...
2012. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én a helyedben lelépnék.

2012. aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Menekülj otthonról, az alkoholista ember csak saját magára gondol...nagyon nehez kigyógyulni az alkoholizmusból és legtöbbször annak az életét is tönkre teszi, aki együtt él az alkoholistával. Hidd el, láttam már embereket ezen tönkre menni, hogy v.melyik szülő alkoholista volt. Morbid amit mondok, de ameddig nincsen tisztába azzal, hogy ő alkoholista nem tudsz neki segíteni...Sztem amint lehetőséged van költözz el otthonról...
2012. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor józan,akkor próbálj vele beszélgetni..
2012. aug. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen, húzz el otthonról. Ha van veszélyeztetett kisgyerek, akkor tegyél bejelentést az adott városhoz tartozó gyermekjóléti szolgálatnál, névtelenül is lehet, egy telefon vagy email az egész.
2012. aug. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem vagy abba a pozícióban, helyzetben sem korban ha jól sejtem, hogy hatni tudjál rá. Ezáltal az egyetlen probléma megoldás, ha segíteni akarsz is rajta, és magadat is védeni, hogy elmenekülsz. Később ha felnőttél, távolról tudsz segíteni.
2012. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!