Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már megtettétek, hogy...

Ti már megtettétek, hogy hosszabb ideig nem szóltatok a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
hogy bírtátok ki? és mennyi ideig nem szóltatok hozzájuk??
2012. aug. 19. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
1hét a rekord.Szeretem őket csak beszélgetni nem szeretek nagyon.
2012. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de úgy értem, hogy pl ők hozzád szoltak sokszor de te nem is válaszoltál.
2012. aug. 19. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen van ez így amikor filozofálgatok visszavonultam és beszélgethetnékük volt.Én nagyon jól bírom.
2012. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én rosszul bírom, de ha megsértődök vmin akkor is vmikor hozzájuk szólok a rekord talán 1 nap :) 18/L
2012. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én szüleim előszeretettel alkalmazták ezt a lelki zsarolást minden kis szirszar után,pl 1 tányért kifelejtettem a mosogatásból vagy valami haosnló égbekiáltó bűn ellenük. Pf.
2012. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amióta én is szülő vagyok, azóta tudom, talán az egyetlen eset, amikor nem az érvényesül, hogy a fiatalabb menjen az idősebbhez elsőként.

Ugyanis egy egy szülő nem bírja ki, hogy ne szóljon a gyerekéhez. A gyereknek soha nem olyan fontos a szülő, mint szülőnek a gyereke.


A kérdésedre válaszolva igen, de pont nem érdekli őket. Többször, legutóbb kb 5 éve, az folyamatosan tart.

Persze, ha hozzám szólnának, válaszolnék, de a kezdő lépést nem teszem meg.

Mióta gyerekem van, azóta tisztában vagyok a fentiekkel, ezért az ezzel kapcsolatos önmarcangolásom minimálisra csökkent.

2012. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írásban is dadogok???ajaj..XD
2012. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta nem beszélek apámmal,pedig egy fedél alatt élünk.Úgy bírtam ki,hogy csak így tudom megvédeni magam a szeszélyes hangulatingadozásai ellen.Egyik nap A-t mond,másik nap meg annak a szöges ellentétét.Egyszer olyan kedves,hogy kenyeret lehetne vele kenni(ez sajnos ritka,főleg ha összejön minden),máskor meg ok nélkül ordibál.És még sorolhatnám.Nagyon nincs jó hatással rám,folyamatosan el akar nyomni én meg nem szeretem,ha valaki maga alá akar rendelni.Ja és nő vagyok.Lehet,férfinek kellett volna születnem.Vagy olyan környezetbe kell kerülnöm,ahol tiszteletben tartják a személyiségemet.
2012. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és most 22 éves vagyok.
2012. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mtke ***** válasza:
Lehetetlennek tartom hogy ne szóljak hozzájuk, milyen ember az aki nem szól a szüleihez főleg ha velük él, ő tertja el ők adnak neki mindent, én már nem vagyok ebben a helyzetben de soha nem tudnám elképzelni hogy ne szóljak hozzájuk max 2 esetben ha soha nem ismertem volna őket vagy már nem lenne velem de máskülönben soha!minden embernek vannak rigoái az én apán se egy angyal de mindent neki és anyukámnak köszönhetek
2013. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!