Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatok már olyat, amiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat, amiről tudtátok hogy nem helyes, mégis megtettétek?

Figyelt kérdés
Valami olyan szexuális élmény érdekelne, amit valami miatt nem volt helyes megtenni, de a helyzet mégis úgy hozta hogy megtetted. Mi volt? Mi történt utána? Sztorikat várom :) Köszönöm!

2012. júl. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltam,de inkább nem írom le.
2012. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
távoli rokonnal ...tényleg nagyon távoli és akkor ismertük meg egymást
2012. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer neten megismertem egy srácot. Lehívott magához eksönre egy idegen városba.

Voltam 18, utólag belegondolva halál rizikós volt, hogy belementem, mert nem ismertem, akárki lehetett, meg amúgy is idegen város, és kvázi senki nem tudta hova megyek (csak egy barát, de pontosan ő se) de belementem. Nem tudom miért? :D

Soha semmi nem tüzelt fel azóta se ennyire, mint az a 2 nap. :D Egyáltalán nem bántam meg, tök jó volt.

21L

2012. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hole Hunter ***** válasza:
jellemzően ezek a legizgalmasabb esetek... :)
2012. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van de csak privibe és ha megírod, melyik városban laksz, nem akarok ismerősbe botlanixD
2012. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!