Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egy régi kapcsolat...

Van értelme egy régi kapcsolatot feltámasztani?

Figyelt kérdés
Igazából sosem volt jó mert túl lobbanékonyak voltunk mind ketten de most ugy érzem már érettebek vagyunk és én még mindig szeretem. hogyan közeledjek? van értelme?
2010. máj. 28. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez függ pár dologtól, de a legfontosabbak:

-független-e?

- Ha fennáll az első, akkor fel lehet venni a kapcsolatot vele, hogy hogy van stb. Aztán a köv. kérdés,hogy ő akarja-e ezt újra? Ha nem, akkor érdemes nem küzdeni tovább.

2010. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
HA nincsenek túl nagy sérelmek akkor van értelme próbálkozni...ellenkező esetben nincs értelme, felmelegítve csak a káposzta jó...
2010. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Napok óta nekem is ezen jár az eszem hogy érdemes lenne-e!

De tegnap még láttam egy kisesélyt ami mára elmúlt úgyanis kiderült hogy a szerelmemnek van új barátnője!

:(

Nagyon rossz érzés, majdnem 4évet voltunk együtt!És azt hittük hogy 40évet is kibirunk, de tévedtünk!

Ha a te párodnak nincs senkije és ő is akarja, akkor probáljátok meg!

2010. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e valakije azt se tudom hogy mit akar ez egy régi és hosszú kapcsolat volt aminek fura vége szakadt de hetek óta csak rá gondolok és nem tudom mit csináljak. sose szerettem még igy senkit és lehet hogy mégis megbántottam és nem tudom mit akar
2010. máj. 28. 16:13
 5/19 anonim ***** válasza:
nem érdemes szerintem. legalábbis én nem tenném. az alap problémák ami miatt szakítottatok valószínű ugyan azok lesznek. de ha mondjuk tinikorban jártatok és érett fejjel 20as éveitek végén megint összejöttök akkor talán van értelme , mert sokat változhattatok.
2010. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
indulásnak nézd meg iwiwen , vagy más ilyen oldalakon!
2010. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
küldj neki egy üzit,és írd le benne az érzéseidet,azt amit ide nekünk is írtál,írd hozzá azt is,hogy nem akartad letámadni ennyi idő után,de te így érzel és szeretted volna,ha ő ez tudja.
2010. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Gondolom nem ok nélkül ért véget a kapcsolat. Ne menj a romk közé!
2010. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy ma már apróságok miatt is tönkre mennek dolgok,fiatalabb korában az ember menekül a gondok elől,a szakítás a legkönnyíebb,pont ezért később érettebben igen is újra kezdeni,ha mindketten akarják!
2010. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet. Én is ilyen helyzetben voltam, kb. egy éve voltunk együtt, amikor szakítottam vele, aztán szakítás után másfél évvel, anélkül, hogy találkoztunk volna, nagyon elkezdett hiányozni. Beszéltem róla egy barátnőmnek, ő meg elmondta a volt párom egyik barátjának, és pár hétre rá jelentkezett Ő, hogy megpróbálhatnánk újra. Megpróbáltuk, és jobban szeretjük egymást, mint valaha, immár 4. éve. :-))
2010. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!