Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy nem szeretem a részeg embereket?

Figyelt kérdés
Elég gyakran eljár bulizni a barátaival ahol rendszeresen talaj részegre isszák magukat. Nekem ezzel nincs gondom, amíg nem látom. Mehet nyugodtan, sose szóltam érte, de amikor hív, és én nemet mondok, akkor ki van akadva. Pláne most, mert szülinapja van. Tegnap volt neki, fel is köszöntöttem, kapott tortát, ajándékot, de ma mennek bulizni a többiekkel. Kérdezett nemrég telefonon, hogy mikor indulok hozzá (mintha nem tudná nagyon jól, hogy nem megyek), majd mondtam, hogy én itthon maradok. Megkaptam, hogy befásult szerencsétlen vagyok, mert nem vagyok képes jó képet vágni a szülinapjához. Mondtam, hogy tegnap jó képet vágtam hozzá, ma nem szeretném végignézni, ahogy a föld alá issza magát, ahogy eddig se szerettem. Nem járok máshova se szórakozni, maximum kávézóba, vagy ilyen helyekre ülök be, mert tényleg nem birom elviselni a részeg, vandálkodó embereket, és sajnos mindenhol beléjük futok, ezért nem járok fesztiválra sem, pedig sok jó koncertre eljuthattam volna már, de tudom, hogy a hajamat tépve rohannék el onnan 5 perc után. Ezt a barátom is tudja 4 éve, mégsem érti meg. Ő most lett 27 éves, én 19 vagyok.
2012. aug. 19. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmondod neki újra, nem szeretsz inni járni, mert te nem iszol (gondolom én) és nem érzed jól úgy magad, ha mindenki más hullakészre issza magát. Majd ünnepeltek később kettesben, ahogy neked is megfelel, sütivel, vacsival, humihumival, de piázni nem mész. Pont.
2012. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, aki 4 év után nem érti meg ezt, hogy nem szereted a részeg embereket az ezután sem fogja megérteni.

Korrekt voltál megünnepelted vele, a szülinapját de ha eddig se mentél vele bulizgatni, akkor most miért áll így hozzád? Attól, Te nem vagy szerencsétlen, mert nincs kedved nézni ,ahogy ő hulla részeg lesz.

2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig is minden évben ki volt akadva, hogy miért nem tudom jól érezni magam velük. De a barátnőimmel sem járok el bulizni, mert ők is mindig csak isznak. Imádom őket, elmegyek velük fagyizni, moziba, állatkertbe, bárhova, csak inni nem. Az ő születésnapjukra sem szoktam elmenni, csak felköszöntöm őket telefonon, vagy ha találkozok velük aznap, akkor úgy, de mivel ők is hullarészeg szülinapokat tartanak, még soha nem voltam. És ők mégis elfogadták. A barátom és a társasága ráadásul nagyon vandál lesz ha isznak, mindig csak veszekednek a szórakozóhelyeken, nem volt még olyan bulijuk, hogy valakivel ne kerültek volna összetűzésbe. A barátom mondjuk csak belekeveredik mindig, mert "egy kalap alá" veszik őt is a haverjaival, de soha nem ő kezdeményez. Csak ugye ha ő is ottvan, akkor azt mondják, hogy a "Béla" is balhézott, pedig ő nem szokott. Ezért sem szeretek eljárni velük, mert ha ottlennék, akkor még engem is belekevernének a hülyeségeikbe a haverok. Az ő barátnőik sem ússzák meg soha, elég rossz véleménnyel vannak róluk az emberek.
2012. aug. 19. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Most amúgy mit is vársz egy olyan pasitól, aki 23 évesen nem tudott a saját korosztályából NŐT fogni magának, hanem egy 15 éves kislánnyal kezdett?

Mert ha valamit, akkor sok észt vagy megértést én nem várnék el tőle ilyen életképtelen magatartással, az biztos :)

2012. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A korkülönbséggel nincs gond, főleg most. Én sem kerestem soha a saját korosztályomból senkit, mert a hányinger fogott el pl. az osztálytársaimtól is anno, de még most, főiskolán is idióták vesznek körül. Ő legalább már lediplomázott, dolgozik, lakása, autója van, van némi kilátásom arra, hogy miután énis lediplomáztam családot alapíthatunk. Ezt egy szintén 19 évessel nem tehetném meg. Amúgy ezeken kívül a bulikon kívül semmi gond nincs a párommal, rendes ember, szeret is engem, minden nagyon jól működik köztünk, csak ilyenkor van veszekedés. Igazából másnap mindig megmagyarázza, hogy neki rosszul esik, hogy mindenki kérdezgeti, hogy én miért nem vagyok ott az ő szülinapján/névnapján/akármijén, és mindig elgondolkodik, hogy szeretem-e őt, ha soha nem ünneplek vele. Szóval először mindig futunk egy veszekedés kört, aztán meg egy megbeszélés kört. Csak most kibuktam mert már meguntam.
2012. aug. 19. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen, roppant rendes ember lehet, ha hetente hülyére issza magát... És akkor a kedves kis jelzőit meg sem említettem.
2012. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, mondtam, hogy hetente. :) De minden szülinapot megtartanak, és hát nem kicsi a társaság. De tényleg nem hetente, mert sokszor összevontan tartják a bulikat, hisz anyagilag sem lehetne bírni, ha hetente buliznának. Most is három szülinap van.
2012. aug. 19. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress magadnak olyan párt,aki nem ilyen önző.Kicsit elgondolkodtató,hogy többszöri elmondás után sem érti meg,hogy nem akarsz menni...
2012. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma sikerült megbeszéltünk ismét, ahogy eddig mindig. És a mai napot együtt töltöttük, békében. Mint ahogy az összes többit a "bulinapokon" kívül... :)
2012. aug. 20. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég béna pali lehet. 23 évesen egy 15 évessel kezdeni. Gondolmo a saját korosztályában egy nőnek sem kellett, ezért ment egy kislányhoz.


Biztosa nagyon kedves és megértő, végülis csak az arcod fikázza a barátai előtt.

2012. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!