Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire beszélitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beszélitek meg a szüleitekkel a kapcsolataitokat?

Figyelt kérdés

Pl. ha összejösz valakivel, egyből elmondod nekik, vagy vársz amíg komolyra fordul?

Lányok, ti beszámoltatok anyukátoknak az első csókotokról?

Na és azt tudják, hogy mikor kezdtetek nemi életet élni?


2010. júl. 5. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit nem osztok meg ilyen téren a szüleimmel, ha éppen akkor élek nemi életet, amikor itthon vannak, azt hallani szokták gondolom...
2010. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy számolok, na de a másik az h a szülő sem hülye és nyilván gondolja mégis mit művelünk, ha együtt alszunk pl,
2010. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mondjuk nem arra gondoltam, hogy ha ott alszik nálatok, bejelentitek, hogy most szexelni fogunk meg ilyenek :)


hanem pl. életetek első csókja, elmondtátok utána mondjuk anyukátoknak (főleg lányok)? vagy azt amikor először fekszel/feküdtél le valakivel

2010. júl. 5. 08:24
 4/11 anonim válasza:
62%
Örökérvényü szabály a szülőkkel, tanárokkal, felettesekkel, hatalmi figurákkal, stb. szemben : Ugy bánj velük mint a gombával ! Tartsd sötétben és etesd szarral ! Vagyis csak a legszükségesebb minimálisat oszd meg velük. Minél kevesebbet tudnak annál jobb neked...könnyebb fenntartani azt a bizonyos "Én jó fiu/lány vagyok" image-t.
2010. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én sem osztok meg a szüleimmel ilyeneket. Elég az, ha én tudom őket. Havrri körben sem részletezem a dolgokat...sokan megteszik, de szerintem ezzel nem kell menőzni, ez mindenkinek a magánügye.

17/F

2010. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hehe:P én 20 éves srác vagyok és anyám még azt hiszi, hogy soha nem volt barátnőm. pedig már volt 2 és most együtt vagyok a harmadikkal :D igazából nem vagyok nagyon jóba szüleimmel és semmi olyat nem szoktam nekik elmondani ami tényleg fontos. csak a szükséges dolgokról beszélek velük ( adj pénzt, mosd ki a nadrágom) kb ennyi. :D és soha nem hozom el hozzánk a bartánőm mert nem akarom h megismerjen két ekkora szégyen embert..
2010. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tartsd sötétben és etesd szarral"

haver te mekkora arc vagy áhhh XDD

2010. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bánj úgy velük mint a gombával XDDDDDDDDD

Krémet is írassak rájuk? XD

2010. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

én mindenről beszámolok anyának. nekem ő olyan, mint a bnőm.

senki nem adhat jobb tanácsot tőle. benne nincs rosszindulatúság, mint a bnőkben. meg van tapasztalata.

szex részleteiről is beszámolok, nem szégyenlem.


18l

2010. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
14 vok, nem élek nemi életet, első pasim nemsoká 3 hónapja az enyém, anyám 1 hónap után tudta meg h járunk, apámnak szinte rögtön elmondtam, apám rákérdezett h volt e már csók, mondom ja, meg apámnak eccer szájrapuszit adtama mikor hazaért, és elkezdte jolvan elnézni, gondolja benne vok a gyakorlatba...xD anyámnak meg akkor mondtam el h már csokoloztam amikor mondta h kislányom mossál fogAat , mert büdös lesz a szád, és milyen lesz igy az első csókod..?! erre válaszoltam h már csókolóztam az ...val , nem is egyszer..egy kis vigyor és leléptem otthonrolXD
2010. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!