Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzitek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek, hogy a szüleitekkel való kapcsolat, vagy éppen a szüleitek egymással való kapcsolata befolyásolja a ti szerelmi életeteket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Őket látva hiszek a szerelemben
2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Őket látva nem hiszek a szerelemben...
2011. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Őket látva értem hogy miért nem szabad megházasodni
2011. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
konkrétan tönkre tettek,nem tudok szeretni,nem merek senkit közel engedni,és azt vallom hogy soha nem akarok megházasodni!Köszi Anyu és Apu.
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És a saját kapcsolataitok a példát látva hogyan alakulnak?
2011. febr. 13. 12:00
 6/24 anonim ***** válasza:
Rám fordítottam érvényes ez a dolog. Látva azt, amit anyám művelt apámmal, én semmi pénzért nem lennék olyan. Nem csalnám meg a páromat, nem kacsingatnék félre, főleg úgy, hogy már házasok is vagyunk és gyermekünk is van. (Hozzáteszem: teljesen érthető lenne, ha úgy alakult volna a dolog, hogy nyíltan elhagyják egymást, mert már nem szerelmesek, és utána keresnek új párt. De anyám már apám mellett megtalálta az új párját, és csak ezután jött a válás, szakítás, elköltözés.) 21/L
2011. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

21:10-zel értek egyet sajnos.

Az ősök kapcsolatának fényében hogyan alakulnak a kapcsolataim? Sz*rul! 21:10 írásából rám vonatkozóan meg már sehogy. Inkább egyedül maradok.

2011. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21:10 vagyok.Sajnos mar nem merek belekezdeni uj kapcsolatba,tudom,hogy csak szenvedes lesz mindket felnek.Most is benne vagyok egy 'kapcsolat-kezdemenyben',a srac mar teljesen oda van ertem,es nagyon rendes,helyes,stb,de egyszeruen nem tudom szeretni es allandoan azt hajtogatom hogy ne pocsekolja velem az idejet,de nem erti.Majd meg fogja.(bocs az ekezetek miatt)
2011. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

11:29

Én már annyira sugározom a külsőmmel is, hogy mindenki hagyjon békén, hogy nálam már be se próbálkoznak. Bárminek ellenállok, kivéve a kísértést, de most már leesik, hogy úgyis felesleges. Én folyton a selejteseket fogom ki, nyilván nem véletlen, ezeket vonzom be. Csakhogy több ilyen nyomoronc már nem kell. Inkább maradok egyedül. Ja, beugrott, egy próbálkozóm van. BKV-n látott meg, néha egyidőben megyünk reggel. Kb. 40 lehet, és ordít róla, hogy az anyjával él, és egy lúzer... Csak azért, hogy ne legyek egyedül? Inkább magányosan forduljak fel!

2011. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

11:29

A példát látva hogyan alakulnak a kapcsolataim? Ijesztően! Egész életemben azt igyekeztem elkerülni, hogy olyan legyek, mint az anyám, hogy ne legyek egy paranoiás, kétszínű, beteges, hárpia, és főképpen mindent megtettem, hogy ne végezzem magányosan. A sors iróniája, hogy most mégis így fest a dolog. Fogalmam sincs, hogyan és mitől működik egy kapcsolat. Én csak azt láttam és hallottam, hogy köteles vagyok szeretni az anyámat, aki ezért soha semmit nem tett. Ergo, egy párkapcsolatban én is csak követelni tudom a szeretetet, de fogalmam sincs, hogyan érdemelhetném ki, sőt, fogalmam sincs, hogyan alakul ki egy normális párkapcsolat. A gyerekkori alap nagy úr, hiszen arra épül az ember élete. Hiába próbáltam normálisan kialakítani kapcsolatot, mindig félrecsúszott... Hát, amíg van Internet, addig nem leszek magányos. Ez van!

2011. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!