Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánykák, ti melyik pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykák, ti melyik pasit beszélitek ki a barátnőitekkel? Illetve kiket szoktatok szopatni? Valamint kikkel beszélgettek?

Figyelt kérdés

gondolok itt pasikra, hogy olyanokat beszéltek ki aki bejön nektek, vagy nem. vagy azt szivatjatok akik bejon, vagy aki nem. vagy beszelgettek pasival akik nem jonnek be? esetleg ha rairtok egy pasira azzal azt jelzitek hogy bejon nektek?


kort is pls.


2012. jan. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem téged kibeszélnek.


De félreértés ne essék, nem azért mert jó pasi vagy.

2012. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat tudod a la'nyka'k mindent megbeszi'nek egyma's kozott a farkadto'l a fejedig mindent, foleg ha tetszel is nekuk akkor aztan sunnyognak mogotted. Idovel megtanujja'k mode'ra'lni magukot, de az elejin ilyenek bizony a'm.


kort Pityu ba'

2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, a kérdésed alapján nagyjából a 13 és fél éves kort éred el... a "lánykák" közül nem mindegyik olyan kis idióta,mint te. "Szopatni"? Ez alatt mit értesz? Nem vagy még fiatalka ehhez a kérdéshez? Szerintem igen. Inkább a matekkönyv fölött tessék görnyedni,azzal többre mész.
2012. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szopatni=szivatni. ennyire nem volt egyertelmu?


amugy 32 vagyok :D

2012. jan. 6. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
nos,ha 32 vagy,akkor komoly gondok lehetnek a felfogásoddal,meg gyerekes és értelmetlen a kérdésed. szerintem neked nem egyértelmű,hogy a nők hogyan működnek a te korodban. és ez nagyon szomorú.
2012. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt nem is tagadom, még gyereknek érzem magam :)
2012. jan. 8. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szomorú kérdező. Ezek szerint a 14-15 éves "lánykák" érdekelnek? Vigyázz,a pedofília büntetendő cselekmény.
2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!