Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissak felé? Voltatok...

Hogyan nyissak felé? Voltatok hasonló helyzetben? Ha igen, mit csináltatok, hogy sült el?

Figyelt kérdés
Este voltunk egy kerti parti szerűségben a keresztanyukáméknál (akit mellesleg nagyon szeretek). Neki 3 fia van. A középső is, de főleg a legkisebb nagyon szeretnek. A legidősebb egy-két évvel fiatalabb nálam. Most jöttem rá, hogy vele szinte még nem is nagyon beszélgettem. Nagy "sportember" és én is imádom a sportot-igaz, nem ugyan azt sportoljuk. Nyitnék felé, de félek az "elutasítástól", lehet hogy ő nem akar olyan jóban lenni velem mint a testvérei?! :(

2012. aug. 20. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hogy rokonokkal akartam jó kapcsolatot teremteni vagy megismerni/beszélgetni velük.

Hát van amikor csak kínos bájcsevegés lett belőle,viszont lehet hogy egy fiatallal,aki egész közel áll hozzád korban könnyebben kijössz majd.


Csak menj oda egy egyszerű kérdéssel,de ne legyen valami béna kérdés pl.milyen az iskola vagy ilyesmi.


Nem kell erőltetni de rendes vagy hogy meg akarod próbálni és ismerkednél vele.Beszélj vele amit akarsz és ha nem hát nem.Lehet hogy jóban lesztek a végén :)


16/L

2012. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az emberi kapcsolatok mind ilyenek:nyitsz felé/nyitnak feléd és vagy összejön vagy nem.lehet h később meg majd ő keresi a te társaságodat és te leszel az aki visszahátrál,sose lehet tudni.menny oda és beszélgess vele pl:olimpia.
2012. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*olimpiáról
2012. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!