Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántad már meg a következőket...

Bántad már meg a következőket az életben?

Figyelt kérdés

1: A biztos család helyett a karriert választottad. Lett pénzed, de a szerelmi életed bizonytalan.

2: A karrier helyett a családalapítást választottad. Boldog kapcsolatod van, de bizonytalan az anyagi helyzeted.


Vagy olyan vagy akinek mindkettő megadatott? Esetleg egyik sem?



2012. aug. 18. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szerencsére mindkettő megvan, bár család még nincs. De egyelőre azt nem is akarunk.
2012. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mostanában többször ütköztettem, mi a fontosabb: munka vagy család.

Mindig a család győzött.

Úgy vagyok vele, hogy munkahelyem még lehet másik...

2012. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Én nem voltam ilyen helyzetben, párom igen. Akkor kapott 6-8 hónapos álláslehetőséget Svájcban, amikor én terhes voltam. Lemaradt volna a szülésről és az első pár hónapról, így végül elutasította az ajánlatot (én nem szóltam bele, mert volt itthon segítségem és nem csak anyagilag, szakmailag is hatalmas lehetőség volt).


Nem bánta meg. Aki helyette ment, még mindig kint van, a lányunk már 10 hónapos és már érthetően mondja hogy "apa" :-)

2012. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Tanár vagyok, egyedül tartom el a kislányomat. Igen, megbántam, mert egy kétéves gyerek mellett segítség nélkül egyedül már nem kezdek el az én koromban karriert építeni, most viszont nagyon nehezen élünk meg. Jó lett volna hamarabb dolgozni valami multinál, spórolni, és mondjuk most elmenni tanítani a gyes után. Na mindegy, megoldjuk.
2012. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem - hála Istennek - mindkettő megvan, de a család mégis fontosabb.


A pénztől nem leszel boldog, ha nincs családod. De ha van családod, akkor is boldog vagy, ha nem telik új autóra.

2012. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Még nem vagyok ott, hogy ezekre visszanézhessek, de azt kívánom, hogy majd később az első érvényesüljön. És akkor semmit sem kell megbánnom. A másodikra nem vágyom.
2012. aug. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem adatott meg (eddig), de ha választhatnék, akkor a karriert választanám, mert attól még később lehet normális családi életem, úgy hogy közben van pénzem. Viszont én olyan családban nőttem fel, ahol nem volt meg a biztos anyagi háttér, és pont emiatt nem volt soha boldog a családunk. Csak akkor fogok gyereket szülni, ha előtte már van elég pénzem, és normális munkatapasztalatom és biztos lehetek benne, hogy akkor is megállom a helyem a világban, ha egyedülálló anyaként kell felnevelnem a gyereket.
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jópár embert ismerek, akinek mindkettő megvan. Én is erre hajtok
2012. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szegény,ha tárgyakban mérnénk a gazdagságot,akkor gazdag lennék.De magányos vagyok,nem megy az ismerkedés,nem vagyok boldog és egyedül magányosan töltöm a péntek,szombat estéket,na és a hét többi napját is....Nekem nem menne rá a karrierem a családépítésre az tuti:)
2012. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a család alapítást választottam és soha a büdös életben nem fogom megbánni ezt most kimerem jelenteni!!!!Mert a családom szeret és mellettük a legapróbb dolognak is tudok örülni.És még ha nem is mindig megy jól a szekér de ezt az egy életet legalább boldogságban,örömben élem meg.A karriertől ezt nem kaptam volna meg soha,elérhettem volna egy bizonyos szintet....és? mit értem volna el vele a főnököm megdicsértek volna egy-ketten hátba veregetnek...aztán?
2012. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!