Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi banat kulfoldi munka...

Szerelmi banat kulfoldi munka mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
parom miatt jottem nemetorszagba de sajnos csak 350 kmre talaltak tole munkat. 150 euroba kerul az utja ide s vissza igy 4szer talalkoztunk, es ket honapja kint vagyok. az a gondom, hogy nem jovunk ki jol nem bizok benne, mert a kapcsolat elejen megcsalt es ezt 6 honap utan valotta be pedig tobszor kerdeztem.aztan meg enis meg ot. megbocsajtott de en nem tudok tovabblepni.allandoan rettegek jon egy jobb es megcsal vagy elhagy csak a rosszra tudok gondolni.mikor velem van minden super boldogok vagyunk, de ez a tavolsag megorjit engem vitatkozunk is nem birom lelkileg.azert jottunk ide hogy jovot alakitsunk es tudom ha most lelepek minden veszik, mert nyelvet nem tudok es aki szerelte a munkat ujat nem fog kozelebb ha lelepek. parom sem tud. tanacstalan vagyok nem tudom mit tegyek.kozbe haza akarok menni hagyni mindent es azon gondolkozom mit talaljak ki hogy lelephessek valami kifogassal hogy fizessek ki a ledolgozott napjaim. masreszt felek hogy igy vegleg elveszitem a parom, ha hazamegyek, nem talalkozunk es keresni fog mast.mit tegyek hogy erezze hogy elveszithet? mondtam neki is hogy nem birom hazamejek de o biztos benne hogy nem fogok, tudja mennyire szeretem.mit tegyek???azt akarja a felesege legyek gyerekeink legyenek de nem mutassa ki ugy a szerelmet ahogy elvarnam.
2012. aug. 13. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon.
2012. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez már rég egy rossz kapcsolat, jobb nem lesz, válts pasit. nem könnyű, de jobban jársz!
2012. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, leírod hogy messze laktok, nem jöttök ki jól, nem bízol benne, megcsalt, te is megcsaltad, szóval ő sem bízik benned. Nem tudsz továbblépni ami nem is csoda mert már az első megcsalás után ott kellett volna hagynod. Azóta már valószínűleg megtette többször is, hogy megcsalt. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Keress egy értelmes német pasit inkább a közelben. Haza ne gyere, ez egy fos ország. Idióta aki ide visszajön, már bocsánat.
2012. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjátok az egészet. nem tudom hány éves vagy, de inkább a jövőd megalapozásával foglalkozz. Nem éri meg feláldozni bármit is ezért a kapcsolatért. olyan korán megcsaltátok egymást, hogy az valami hihetetlen. az első 1-2 évben még mámornak kellene lenni, nem oda-vissza csalásnak. se szerelem, se tisztelet, se bizalom. ez így csak időpazarlas
2012. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes félelemben leélni az életedet.Szerintem keress mást a környéken,és ne gyere haza Németországból,mert itt nagyon rosszak lesznek a körülményeid és éveken belül elszegényedsz.Fogadd meg ezt az utolsó tanácsomt végképp!Ne szenvedj a férfi/nő miatt!Van ezer másik a világon,főleg Németországban.Ja,tanuld ki a német nyelvet.:)

A helyedben elgondolkoznék,hogy megéri-e ilyen helyzetben az érzéseimet követni!Nem vagyok anyagias típus,de ha egyszer kijutnék Németországba,akkor örülnék,pláne,hogy lenne anyagi biztonságom!Ha a szerelmem meg a kapcsolat elején megcsalt volna,akkor azonnal otthagytam volna!Ennyit erről.Szerintem a legjobb lesz,ha rám hallgatsz,nem fogod megbánni!

2012. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács, ha már kint vagy ne gyere haza, tanuld meg a nyelvet, folytasd a munkát és próbálj meg kint boldogulni. Majd összejössz egy német pasival és nagyon boldog leszel!:)

Ezt az ürgét meg ha tudod dobd ki, vagy előbb tanuld meg a nyelvet aztán dobd ki!

2012. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a legdurvabb az, hogy nemcsak ekezetek nelkul irsz de meg csak nem is kozpontozol csodalom azt aki el tudta olvasni
2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13.54: hidd el mashol se jobb. en kulfoldon elek, de barcsak otthon elhetnek.
2012. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Időpont tegnapelőtt 17:03


hol élsz?mert ha Romániában vagy Szlovákiában vagy valami tőlünk szegényebb országban,akkor persze,hogy azt mondod,hogy bárcsak itt lehetnél..:S:/ sajnálom,hogy úgy alakult a helyzeted.Mi meg külföldre vágyunk.

2012. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!