Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban udvariatlanul viselked...

Valóban udvariatlanul viselkedtem?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm, nem túl szoros a kapcsolatunk de 1-2 havonta összeülünk vmit meginni és dumálni. Hívtam pár hete de épp külföldön volt, aztán megint valamerre, mondta majd szerdán hív ha megérkezett, pénteken hívtam, nem vette fel megint(nekem meg kellett volna pár cuccom ami nála van). Írtam neki egy smst, amibe ezt írtam "téged nem lehet utolérni?" és leírtam h mi miatt kerestem volna. Erre rá két napra válaszol, h nem ért rá, mert dolgozott, meg látogatója volt és nem esik jól neki h ilyen szemrehányást teszek.

Én nem szántam szemrehányásnak őszintén szólva vicceskedve akartam írni. ti pártatlanul , mit mondtok, most mit csináljak? Tényleg olyan szemrehányót írtam?


2012. aug. 20. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem írtál semmit gáz dolgot.

Nem sértődnék ilyenen meg, pláne, ha tényleg nem lehet engem elérni.

2012. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs kedvem felhívni és szabadkozni h de én nem úgy gondoltam....szerintem túlreagálta de lehet h én vagyok a hülye mert sajnos sokszor nem tudom hol a határ
2012. aug. 20. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy nehéz napja volt, máskor tégy egy smileyt, hogy egyértelmű legyen neki a dolog.
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nők..
2012. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huuh mi barátnőimmel sokkal durvábban szoktuk ezt leintézni, ha nem vesszük fel egymásnak :) olyankor megy ám az osztás sms-ben (és még ígyis csak röhögünk). Ez még egyáltalán nem volt sértő sőt... Kicsit túlreagálta.:D
2012. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de jó dolgod van hogy ilyen "nagy" problémáid vannak legközelebb azért is írjál ha nem tudod eldönteni hogy délután a barátnőd úszó medencéjébe menjetek vagy a tiétekbe
2012. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!