Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemét és rib-anc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét és rib-anc módon viselkedtem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nem a legjobb de jóban vagyunk. A pasija rám mozdult és direkt összeveszett vele, hogy kicsit velem lehessen. Akkor elkezdett ölelgetni stb és mondta, hogy adjak neki csókot, mert már régóta szeretne tőlem kapni de én meg tiltakoztam mert nem akartam bnőmmel ezt megtenni, de már attól felizgultam, hogy a seg-gem megfogta. Ellenkeztem kicsit és végül is csókot nem kapott csak szájra puszit és már kicsit sem bánom, azóta egyfolytában rá gondolok és talán kicsit belé is szerettem. Persze ha találkozok bnőmmel akkor rossz érzés mert már majdnem egy éve együtt vannak, de nem bírtam ellenállni.
2012. máj. 7. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tudtad, hogy csak ezért veszett össze vele, akkor kicsit furcsa a helyzet. egyébként meg ha nem, akkor bár barát/barátnő exével nem kezd az ember, de érthető, ha beindítja az embert...
2012. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Pedig bánjad, az ilyen "nők" csak a konyhába valók.
2012. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is
2012. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
abban a korban vagy, amikor mindenki tök hülyén viselkedik, abszolút megbízhtatlan és kiszámíthatatlan. Ki nem sz*rja le mit csináltál?
2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

mert a pasi nem hibás mi?

idióták

2012. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De attól hogy összevesztek még nem szakítottak. Én úgy fogom fel, hogy ez nem csak az én hibám, mert ő kezdeményezte, ő akarta annyira, én mondtam neki, hogy hagyja abba, ne csinálja ezt a bnőjével, mert szereti őt, meg egyébként a pasi is szereti a csajt. De nem hagyott békén és ráadásul ittas állapotban is voltam, tudom ez nem mentség.
2012. máj. 7. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Nehéz helyzet... tapasztaltam és most szólok ha akarsz valamit a sráctól most lépj mert később megbánhatod ha nem teszed...
2012. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindig a nő dönt, szóval a válasz a kérdésre igen.


De a pasi ettől még egy szemétláda.

2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
JA eléggé én ezt olyannal akit a barátnőmnek vallok nem tenném meg... De akkor se ha tudom hogy a srácnak van barátnője...
2012. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dottorre ***** válasza:

Igen, úgy viselkedtél!

A barátok barátnője, vagy barátnők barátja mindigis tabu volt, és annak is kell ,hogy maradjon normális baráti kapcsolatban!

2012. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!