Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem viselkedtem kicsit hülyén?

Nem viselkedtem kicsit hülyén?

Figyelt kérdés

1 hétig beteg voltam így nem mentem dolgozni, szerdán mentem először, pont ott volt egy kollégám és a főnököm, és hallottam,hogy a kollégám azt mondja,hogy "részvétem az apukája miatt" és látta a főnököm,hogy hallom, de igazából nem tudtam miről van szó mentem dolgozni, aztán mikor indultam haza odamentem a főnökhöz és részvétemet nyilvánítottam,hozzátettem,hogy csak most hallottam mi történt, aztán elkezdtünk beszélgetni és rákban halt meg az apukája nekem pedig anyukám rákos és ez így kicsit le sújtott, kicsit ideges lettem és néhány kérdésére nem válaszoltam gyorsabban beszéltem látszott,hogy kicsit ideges lettem, aztán mikor mondta ,hogy minden jót kíván csak "bólintottam" és mentem el.

Kicsit ilyen visszahúzóbb,csendes vagyok mindig, ezt tudja a főnök is.

Nem tudom ,kicsit hülyén érzem magam.

Egyébként ismertem az apukáját,többször is találkoztam vele.


2011. dec. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne rágódj, biztos látta, hogy elgondolkodtál valamin, és nem fog furcsán nézni rád emiatt a kis közjáték miatt.

Egyébként drukkolok anyukádnak, remélem meggyógyul, bár nem tudom mennyire súlyos.

2011. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem viselkedtél hülyén.Részvétet nyilvánítottál. Láthatta,hogy ideges vagy Anyukád miatt.

Nem kell többet beszélni róla,ha megmondja a temetés napját,eldöntheted,hogy elmész vagy nem.Biztos jól esne neki,ha valakik ott lennének a munkahelyről egy szál virággal.

És ne izgulj.Minden daganat más,mindenki másképp viseli.Én kigyógyultam belőle.Dolgozom,de eszméletlen nehéz volt végigcsinálni.

2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a főnököd gondolta hogy anyukád miatt jöttél zavarba. Úgyhogy ne aggódj, nem viselkedtél hülyén.
2011. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem viselkedtél hülyén. Érthető.
2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
ezen stresszelni....
2011. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!