Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Elhagyott a barátnőm, mert az utolsó pár hónapba nagyon ingerülten viselkedtem vele és azt mondja h kiszeretett belőlem.

Figyelt kérdés

De mikor átgondolta h nem e probálhatnánk meg akkor meg sirt. De nemet mondott.

Aztmondja minkdeinek h kiszeretett belölem, de mindenki más meg cáfolja ezt.. nagyon szeretem és vissza szeretném szerezni. Egyszerűen nem birom nélküle. Mikor meg összefutunk akkor meg olyan más velem. Jön pusziért megölelget..stb. Meg vidám mikor meglát. Mit tegyek szerintetek?


2012. márc. 31. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretett ki belőled. Ez amit most művel a barátnőd pont olyan mint amikor megkérdezed tőle, hogy mi a baj és azt mondja, hogy semmi. A varázslatos semmi.

Pont ugyan ez van itt is. Próbál téged büntetni, próbál nem is tudom... Harcolni vagy a fene tudja. Kéreti esetleg magát.


Ha továbbra is szereted őt, akkor ezzel ne foglalkozz. Törődj vele, bánj vele rendesen és nem fog ilyet mondani... Csak ne add fel. Lehet, hogy pont azt akarja, hogy kicsit küzdj érte... Törődést akar.

2012. márc. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szerethet, ha pár hónapig egyáltalán kibírta ezt a viselkedésed.

Te meg egy méretes barom vagy, ha csak most kaptál észbe. Gondolkodni szoktál-e? És az odafigyeléssel hogy állsz?


Ha a jövőben képes leszel értelmesen viselkedni, odafigyeni rá, nem csak az indulataid sodornak - és erről ő is megbizonyosodik! - akkor biztos, hogy veled marad.

Ha nem, akkor nem.


Jó lenne, ha megtanulnál rendesen magyarul is.

2012. márc. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek most hagyam békén egy darabig? most csak azokkal a pasikkal kever akikre féltékeny voltam mindig is.. egy csók a pasinak azt otthadja őket. de ugy csinálja h tudjam..bánt..de nemtudok mit tenni ellene..
2012. márc. 31. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Otthadja?

Tényleg üljél már le pár hétre és tanulj meg magyarul!

Nem lehet, hogy csak a kapanyelet nem szereti nézni, ahogy kilóg a szádból?


Amúgy meg - ha már egyszer megbántottad - nehéz lesz visszahódítani, de nem lehetetlen, ahogy innen látszik.

Meg kell mutatnod neki, hogy megbántad, amit tettél, de ugyanakkor férfi maradtál: tehát határozott vagy, céljaid vannak, nem alázkodsz meg... egyszóval érett vagy.

Most így, a kérdéseid és az írásod alapján nem igazán így néz ki... inkább úgy, hogy idáig egy elkényeztetett taknyos kölyök voltál, és most, az első pofonra végre kinyitottad a szemed és próbálsz körülnézni.


Üdvözlünk a férfikorod kezdetén!

2012. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó helyesirásom sose volta legjobb bocsi, de amikor meg látja, hogy nem érdekel, hogy mit csinál, akkor meg úgy néz rám...és ezt sok ember észrevette...egyfolytába csak néz olyankor is..
2012. márc. 31. 21:27
 6/6 A kérdező kommentje:
és igen otthadja. megcsokolta az a gyerek akire féltékeny voltam..utána meg irogat neki a gyerek és idegesiti stb. röviden
2012. márc. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!