Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem, birom, elég volt! Nem...

Nem, birom, elég volt! Nem tudom mit tehetnék, véleményeket várok! Tulreagálnám? Fontos!

Figyelt kérdés
élettàrsammal együtt élünk kézel 4 honapja, 3 honapja àtköltöztünk egy màsik vàrosba, közelebb pàrom csalàdjàhoz. Külföldön élünk, pàrom külföldi. Van 3 tesvére, közülük a huga egyre többet jàr hozzànk. Kezdetben csak 2-3 naponta jött, most màr naponta jön, hétvégén itt alszik nàlunk, itt eszik, ami nem is gond, a baj az hogy nincs szinte magànéletünk...!! Nem baj, ha néha jön, de random jén, minden nap...!! Kezdem nagyon unni, azt fontolgatom, hogy elköltözök! Szerintetek csak tulreagàlom, vagy jogos ez? Köszéném az esetleges kommenteket!

2012. aug. 20. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

jogos,ez olyan mint egy anyós probléma ( azok szokták állandóan zavarni az embert)..

ne költözz el csak ezért,inkább beszélj a pároddal kérdezd meg vagy finoman utalj rá hogy a húga már elég zavaró.Lehet hogy a párod osztja a véleményed és beszél majd a húgával.

2012. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Próbálj beszélni a pároddal. Őt nem zavarja, hogy állandóan ott van? Én szeretem a testvéremet, de ha minden nap itt lenne, és hétvégén még itt is aludna, biztos szólnék Neki, hogy egy kicsit csökkentsük a látogatást, mert ez nem jó így.
2012. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a pároddal,gondlom ő is érzi, hogy nemtudtok kettesben lenni. Vagy csinálj néhány programot,amire mondod, hogy bocsi de ezt most csak kettesben,hátha a hugi is veszi a lapot
2012. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megértitek! az az igazsàg, gogy nagyon szeretem a csalàdjàt, anyosom egy tüneményes nö, pàrom testvérei is, és a kiscsajt is komàlom, kedves csaj, nem is zavarna, csak ez, hogy minden egyes nap....tegnap elszakadt a cérna, elmondtam neki, hogy unom, hogy NÉHA!! mintha nem is lennék itt, ha ö itt van, nem ugy foglalkozik velem, azota jobb, de akkor is...nem beszélhetek vele, nem akarom, hogy azt higgye, le akarom tiltani a csalàdjàrol, azt remélem, hogy kapcsol a kiscsaj, és ritkàbban jön! Nem tudom, mi lehet a hàttérben, de ez durva....:/
2012. aug. 20. 19:49
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam a közös progikra, hàtha bevàlik, de csak a hétvégén tudjuk megvalositani, és még csak hétfö van:(:(:(
2012. aug. 20. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék.Valahogy a csajszi tudtára adnám,hogy minden nap azért kicsit sok.
2012. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most màr anyum is furcsàllja...tegnap bàrom hazajött, automatice jött vele a hugi is, ma reggel innen ment melozni...
2012. aug. 21. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg a pároddal. másképp nem megy. Ha kiakad, akkor hagyd ott. igazad van!
2012. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hugi amúgy hol lakik? Már, amikor nem nálatok? Kérdezd meg tőle, hogy miért utál otthon lenni? Valami baj van? Mert szívesen segítesz...Ha az anyjánál lakik, beszélj anyósoddal, mint nő a nővel, hogy imádod a kiscsajt, de szeretnél kettesben lenni a férjeddel, mert téged úgy neveltek, hogy zavar a "házasélet" közben, ha más is ott van. Mennyi idős a hugi? Nincs krapekja? Ha lesz, ne aggódj, lepattan rólatok :-)
2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Kezdem màr megsokni igazàbol, kezdek ugymond beletörödni, csak közös programot akarok, csak pàrommal:) Hàzaséletbe annyira nem zavar bele, inkàbb az, hogy elvonja pàrom figyelmét sokszor, én meg igényelném terhesen, hogy kicsit jobban foglalkozzon velem (persze ez nem azt jelenti, hogy folyamatosan legyen a hàtsomban, a nap 24 oràjàban, csak hogy beszélgessünk, bujjunk össze, stb:)
2012. aug. 23. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!