Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom úgy viselkedik,...

A családom úgy viselkedik, mintha idegenek lennénk. Mit tehetnék? 16/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nagyon távol állunk egymástól a családtagjaimmal. A szüleim rengeteget dolgoznak, én a testvéremmel egész nap itthon ülök. Olyan, mintha idegenek lennénk, amikor itthon van mindenki, akkor is különvonulunk, apa tévézik, én kint vagyok a kertben a kutyáimmal, a testvérem gépezik, anya pedig főz. Sosincs együtt a család, nincsenek közös programjaink, mindenki úgy él, ahogy akar... Nekem ez nagyon rossz, úgy érzem, mintha csak 4 idegen élne egy házban. Mit tegyek?

16/L



2012. aug. 18. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj a pasiddal és a barátaiddal programokat.
2012. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk mindig is így volt,mikor még tizenéves voltam,akkor zavart a legjobban.hogy nincs közös program
2012. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 16l vagyok és így érzek én is..ezzel az a gond,h nem elég ,ha te akarod a változâst,hanem mindenkinek akarnia kell..az meg nem olyan egyszerű. Én jóba vagyok anyummal,apuval nem igazán.Vhogy nem jövünk ki...ès mikor nem suliba,hanem otthon vagyok ,akkor mindig van vmi...egyszerűen nem tudom,h mit csináljak,nem értem,h miért mindenért én vagyok a hibás.na mind1.ez az én bajom. A kérdésedre annyi a válasz,h mindannyiatoknak összetartóbbnak kell lennie,másképp nem megy.
2012. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézzél apukáddal tévét, segíts anyukádnak főzni (esetleg tanulhatsz is tőle) és vagy hívd ki a testvéredet kutyázni, vagy játszatok együtt a gépen.

Ennyi.

2012. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jön a hosszú hétvége, menjetek el valahova strandra, vagy keressetek valami programot. Vagy csak egyszerűen menjetek el kirándulni. Szervezzetek programokat magatoknak.

Mi is úgy vagyunk, hogy hétközben mindenki csinálja a dolgát, de hétvégente azért csak csinálunk valamit, ha mást nem közösen bevásárolunk vagy elmegyünk fagyizni.

2012. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szokj hozzá ez nem fog változni,barátkozz a gondolattal mert csak magadra számíthatsz úgyis a későbbiekben,rájuk nem.
2016. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!