Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolata mellett...

Komoly kapcsolata mellett nagyon vonzódik hozzám, normális ez?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolata mellett vonzódik hozzám az egyik ismerősöm, akivel mostanában ismerkedtünk össze. Lehet érezni a szikrát köztünk, és már mások is észrevették. Mindenáron egymáshoz akarunk érni (nem tapiz, nem nyúlkál!!), keressük egymás társaságát.


A barátnőjéről nem beszél, csak hogy 5 éve vannak együtt már. Én nem tudom hogy ez normális e a pasi részéről, nem vagyok valami tapasztalt pasi ügyben. Az biztos, hogy velem nem fogja megcsalni a barátnőjét, nem vagyok az a típus, tehát nem kérek oltogatós válaszokat, ha lehet.


Én 23/L, Ő 31


2012. aug. 21. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés? Hogy normális-e? Te is tudod, hogy nem!
2012. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni a pasikon sajnos. Olvastam én itt már azt is hogy ez természetes, hogy másokhoz is vonzódunk.
2012. aug. 21. 08:02
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk fordítva volt, én voltam komoly kapcsolatba, és ő volt egyedül, de a többi stimmel. Normális volt, hiszen egymásba szerettünk. A komoly kapcsolat akkor már rég haldoklott, csak nem akartam észrevenni.

Ha két ember tényleg szereti egymást, és jól érzik magukat együtt, akkor ott senki nem vonzódik így egy másikhoz, hanem csak a párjához.

2012. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Meg fogja csalni a barátnőjét veled, de nem hagyja majd ott érted, szerintem ez a forgatókönyv.
2012. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a vonzalom alapvető biológiai késztetés, nem törődik utólag kiötölt mindenféle erkölcsi rendszerekkel... Aztán, hogy kezdtek-e ezzel a vonzalommal valamit, vagy megmarad a flört szintjén, az rajtatok áll...
2012. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

"Lehet érezni a szikrát köztünk, és már mások is észrevették. Mindenáron egymáshoz akarunk érni (nem tapiz, nem nyúlkál!!), keressük egymás társaságát."


"Az biztos, hogy velem nem fogja megcsalni a barátnőjét, nem vagyok az a típus"


Pedig ha nem tűnt volna fel, már csalja is veled, mivel azt írod, te is keresed az ő társaságát, flörtölgetsz vele. Egyáltalán nem kellene találkoznod vele, ha így viselkedtek egymással, mert így azt gondolja, hogy te is vevő vagy a dologra. Ha tényleg nem akarsz tőle semmit, akkor add a tudtára és ne találkozz vele többet! Bár nekem úgy tűnik az írásodból, hogy csak álszent módon mondogatod, hogy veled nem fogja megcsalni, valójában el akarod csábítani. Az a "komoly kapcsolata" meg aztán tényleg nagyon komoly lehet, ha a barátnője háta mögött mással kikezd.

2012. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

"Pedig ha nem tűnt volna fel, már csalja is veled, mivel azt írod, te is keresed az ő társaságát, flörtölgetsz vele."...

"Ha tényleg nem akarsz tőle semmit, akkor add a tudtára és ne találkozz vele többet!"


#6-os, flörtölgetés mint megcsalás, nem vagy te egy kicsit túl szigorú? Itten nem tálibokról van szó...

2012. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Mondjuk, amikor velem volt ilyen, akkor kifejezetten kerültem azt a személyt, akiért épp fellángol a szervezetem, el is csitult idővel.

2012. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
6-os vagyok, nem, nem vagyok szigorú. A csajnak világosan a pasi tudtára kellene adnia, hogy nem akar tőle semmit, de a leírtak alapján csak játszadozik vele. A pasinak meg nem kellene próbálkoznia sem, amíg van barátnője. Egy normális, tényleg komoly párkapcsolatba nem fér bele a flörtölés sem, nem csak azért, mert így fair a pároddal szemben, hanem mert ha őt szereted, eszedbe se jut más felé kacsintgatni.
2012. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Előző, tudod, ha a más feleségét nem kívánnám, a magamét sem kívánnám... mert akkor aszexuális lennék... azt gondolom, hogy egészséges embernek kell a flörtölgetés időnként, pont, hogy tudja, nem azért van a párjával, mert másnak úgyse kellene, hanem azért, mert ez az ő szabad döntése, a "piacképes voltával" semmi baj...
2012. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!