Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiummal a munkája miatt...

Fiummal a munkája miatt rengeteget utazgatunk, e mellett ő egy igazi bohóc! Ezt szeretem i benne, de normális, hogy? (lentebb)

Figyelt kérdés
Néha el szoktam képzelni, mi lenne ha egy kevésbé dinamikus életet élhetnék talán valaki mással. Ugye ez csak annyi, hogy a fáradtság miatt jönnek az ilyen gondolatok? Mert szertem őt, csak nem értem magamat miért ezek a gondolatok. Beijedtem a kihívásoktól, ettől a dinamikus élettől, annyira, hogy ki szeretnék belőle ugrani olykor? Tudom biztosan, hogy ő életem szerelme, meg együtt is vagyunk már másfél éve!
2011. júl. 15. 01:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Jujj, mit írtam: bohóc olyan értelemben, hogy olyan mint egy kisgyerek néha, szórja a sziporkáit, vidám,energikus, okos, vicces. Csak néha fárasztó, de igazán szeretem amugy!
2011. júl. 15. 01:16
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg néha elgondolkodom, hogy ilyen életre vágyom-e, ennyi kalanddal, stresszel, rohangászással.. utazással, enni is csak jártomban eszek mostmár, aludni meg sokszor csak 3-4 órákat napokon át. És ez igy maradna az elkövetkező jó pár évben.
2011. júl. 15. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is a problémád?


fiatalok vagytok, utaztok, elvagytok, jól életek...

2011. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha fárasztó akkor dobd, de úgyis hiányozni fog mert mindig az hiányzik ami nincsen és itt az életmódra is gondolok

amúgy nem értem a kérdést

2011. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szóval nem értem hogy ha szeretem, miért képzelem el néha,hogy milyen lenne más valakivel lenni, aki nyugisabb.
2011. júl. 15. 01:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem kell olyan sokat írni mert te is megválaszoltad magadnak a kérdésben ! Mindenki kíváncsi a másra valahogy érdekli hogy milyen lenne más szemszögből az élete . De ha túl sokat gondolkozol ezen akkor ebből lehetnek problémáid hosszú távon . Én azt a tanácsot adom neked hogy ülj le és fontold át hogy igazából mit akarsz ha úgy döntesz hogy végül dobod a fiúd akkor gondolj bele abba is hogy mi van ha csak most nem értékeled amid van és utána már hiányozna ez az egész ! Mert visszaút már nincs ! Persze megkérheted hogy legyetek külön egy kis időre de tudod az már olyan fél szakítás módi ami sosem jó ! Menj el egy kicsit nyaralni egy hétre külön hogy szellőztesd ki a gondolataidat érzéseidet .
2011. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, hogy elképzeled, milyen lehet nyugisabban élni.

Fiatalok vagytok, pörögtök, teljesen normális. Ahogy az évek telnek, úgy fogtok lenyugodni minél jobban! Tehát ez változni fog, minden változik. Ne aggódj, amíg csak gondolkodsz azon, hogy milyen lehet mással, másfajta életet élni, addig nincs gond.

2011. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ugyanaz a párunk? :-D Az párom is nagyon vidám, vicces, két egyetemet végzett, dr., sokat dolgozik, most is éppen külföldön van egy üzleti tárgyaláson, mindketten beöltöttük már a harmincat, de amikor együtt vagyunk, akkor mindig bohóckodunk. Sokat dolgoztam én is, sok mindent elértem, ami csak keveseknek sikerül, de ma már a család a fontos. Sokkal fontosabb, hogy támogassam a társamat és otthon meleg családi fészek várja őt haza. Szerelem volt első látásra, ami a mai napig is tart. Ha rossz kedvem van, elég csak egy pillantás ha meglátom és már jobb kedvem is kerekedik. Együtt sokkal könnyebb megoldani mindent. Talán nem hiába mondja mindenki, aki eljön hozzánk, hogy nálunk még a levegő is más. Nincs feszültség és ha kiegyensúlyozott vagy, akkor az élet minden területén sokkal jobban fogsz teljesíteni. Ne rugózz azon, hogy mással milyen lenne. :-)
2011. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyra nőt írás és feltételezhetően olvasni tudó baby vagy.

Azokkal hülyék az emberek akik társaságában ezt kivitelezhetik. Akkor van baj ha minden szituációban egy bohóc...

2018. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!