Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele?

Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Anyukám és Apukám is sokat dolgozik és este felé jönnek csak haza.Anyu mindig hagy valami házimunkát, ez oké is,mondván , ha nagyobb leszek legyen egy kis tapasztalatom a házimunkában.Régebben sokat veszekedtünk ezen,hogy miért kell nekem ezeket megcsinálni,amikor ő is megtudja,nincs kedvem ezekhez stb.(Hozzátenném akkor még itthon volt). Mára beláttam ,hogy ez a minimum ,amivel hozzá tudok járulni a családi ház fenntartásához.Kiváncsi lennék,hogy ti is mint tinik otthon milyen házimunkát és mennyi ideig végeztek?

14/L



2012. aug. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős koromban simán megcsináltam kérés nélkül a házimunkát. Ez tényleg a minimum, Anyukádnak igaza van,hogy erre nevel már most.
2012. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk be volt osztva, hogy ki, mikor, mit csinál. Persze nálam is volt úgy, hogy nem volt kedvem pld. mosogatni, de meg kellett csinálni. Így felnőttként már tudom, hogy semmi károm nem származott belőle, sőt! Egyetemen láttam, mit kínlódnak azok, akikre addig anyuka mosott, főzött stb. Jól csinálja anyukád: önállóságra és felelősségre nevel. Az külön szép tőled, hogy te is úgy látod, ez igenis kötelességed is. Csak így tovább! Légy büszke anyukádra és magadra is.
2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Porszívózás, teregetés magam után elpakolás. Anya reggel elmosogatott, apa főzött, mert sokat volt munka nélkül. Emellett apáé a kert is. Anya feladata a munka volt, meg mikor hazaért az evés. Hidd el ha te is reggeltől estig dolgoznál, neked is jó lenne ha nem várna még otthon a lom. Gondolj bele ők 8-12 órát melóznak, de te max 2-3-at. Hasonlítsd össze :)
2012. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent megcsináltam, kivéve a főzést. Ami carul esett, az, hogy az öcsém csak a koszt, meg a kupit csinálta. Mást nem...
2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Bebizonyosodott,hogy Anyunak (mindig) igaza van. :-)
2012. aug. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!