Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalok vagytok (vagy...

Ha fiatalok vagytok (vagy lennétek), a karrieretek most kezdődött és dolgoztok, mire szándékoztok költeni a megkeresett pénzeteket, milyen céljaitok vannak vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyűjteném. Ha mindig eltapsikolom, nem jutok egyről a kettőre.
2011. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ingatlanra, művelődésre és mások segítésére.
2011. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kifizetem az albit,rezsit,veszek kaját,és örülök ha marad pár ruhára,kis szórakozásra
2011. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes félretenni a jövőre tekintve, például lakás, ház vásárlására. Én legalábbis biztos így tennék.
2011. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Házat vennék. Egy gyönyörű kertes házat, olyat,ami városban van, a belváros is közel van, de mégis kertvárosi rész és mellettem van egy kis erdő :)


Ha milliárdjaim lennének, akkor luxusautót is akarnék:)

22/N

2011. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hazaadok pénz anyunak,kifizetem a telefonszámlát,veszek cigarettadohányt,mert 70-ezres fizetésből ennyire futja.Talán még belefér egy kis turkáló.

Ha több pénzem lenne,megcsináltatnám a fogaimat,mert van velük egy kis probléma,vennék egy jobb telefont mert ami van,az egy éves,de sz*rakodik.Meg jó lenne megcsináltatni a számítógépet,mert már megint köhög szegényke.

2011. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Félretennék amennyit lehet, nem kell minden este bulizni, havi 1-2 hétvége belefér, ott se kell tízezreket költeni.


Ha félretettem volna havi 50-et amikor elkezdtem dolgozni 10 éve, akkor most kb. megvehettem volna a 7millás házamat kp-re, nem kéne 20 évig havi 70-80-at fizetni. Amíg szülőknél laktam, megtehettem volna, hogy spórolok (is), most már ez a kötöttség van.

2011. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazgatni szeretnék,erre gyűjtök. van egy-két hely,ahova nagyon szeretnék eljutni,talán 5-6 év spórolás után sikerülni fog. A szüleimet és a bátyámat is szeretném magammal vinni.
2011. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy mire gyűjtök? Ötletem sincsen, elkölteni időm sincsen. Így félrerakom, hátha lehet belőle valami majd, egyszer... Talán tanulás vagy valami ilyesmi. Vagy akás induló tőkéje.
2011. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!