Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "beszélgetés" Változtatott...

A "beszélgetés" Változtatott valakinek a kapcsolatán?

Figyelt kérdés
Mert itt mindig azt a tanácsot adják a legtöbben,hogy beszéljétek meg a gondokat.Mi megbeszéltük de mégsem változik semmi.Akkor meg minek a nagy beszélgetés?
2009. júl. 24. 08:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően beszélgetős fajta lennék. A férjem nem az. Napi szinten sem beszélünk meg semmit, mert ha én kérdezek, hogy mi volt vele, rövid válasz jön, "semmi." Ő nem kérdezi meg, velem, vagy a gyerekekkel mi volt. "Nagy" beszélgetések sincsenek már, mert én beszélek, ő meg hallgat. Már nem érdekel egyébként, sokáig akartam rendbetenni a dolgokat, de rájöttem, egyedül kevés vagyok hozzá. Én a válás felé menetelek.
2009. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

8:50-es vagyok!

Örülök, hogy nem bántottam meg senkit!

És nekem is már csak annyi hozzáfűznivalóm maradt, hogy nem hiszem el, hogy manapság már elég, hogy egy pasi nem iszik és nem nőzik!!!

Ettől még nem kell, hogy hanyatt essünk hölgyeim!!!

Én sem teszem!!! :)

2009. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, de nem az a kérdés, minek a beszélgetés, hanem, hogy minek az ilyen kapcsolatot fenntartani?????
2009. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!