Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Feledhető cselekedet?

Mit tegyek? Feledhető cselekedet?

Figyelt kérdés

A barátomnak írt sms-t az egyik "haverja".

De kiderült hogy nem is a haverja hanem az exe írt neki, csak álnéven volt beleírva a telefonjába!

Az állt benne: " Ha ráérsz csörögj!"(kicsit mézesmázasabban)

Eléggé megzavart a dolog és most nem tudom mit tegyek!

Ráadásul az exe is tudott erről a dologról,hogy titokban megy az egész, és beszéltek is telefonon, sms-eztek.

A barátom azt mondta csak arról érdeklődött hogy miújság..

És hazudott nekem hogy a haverja írta az sms-t amikor rákérdeztem.Ezek után nem nagyon tudom mit higyjek..

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

Üdv.

Ui: Másfél éve vagyunk együtt.


2012. aug. 21. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
háááát....
2012. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyik gázabb mint a másik - exszel sunyiban nyomul és még hazudik is, én a helyedben nagy balhét csapnék, rákérdezném, h ezt mégis hogy gondolta, h mert hazudni, most ezek után hogy bízz meg benne? és ne legyél naív, nem feledhető cselekedet, ha efelett szemethunysz, egyre gázosabb dolgokat megenged majd, egy szerető kapcsolatba nem fér bele az exszel titokban való kapcsolattartás és hazudozás, ne hagyd megalázni magad, gondolj bele, az ex is tudta, h titokban megy..ki tudja mit beszéltek rólad a hátad mögött - egyébként én dobnám a csávót
2012. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ekeke ***** válasza:
Ha veled van, mit akarsz??? Azért nem ővele van, mert téged akar. Ha vergődsz, tán pár jó szexért vele lesz, aztán ugyanúgy nem mennek semmire, mint régen.
2012. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, h ezek után el ne hidd, h nem volt több, én egy szavát sem hinném, milyen gáz, h álnéven van a telefonjában az ex? gondolj csak bele, ilyenek akkor vannak, h titkol valamit
2012. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele.
2012. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Álnéven a telefonban...ez mindent elárul.Az a kapcsolat még nem hűlt ki egészen,és mivel ők előtted jártak,mindketten úgy érzik,hogy ezt megtehetik veled szemben.Az,hogy erre mit lépsz,rajtad áll.Én a mai eszemmel azt mondanám,üljenek le az exével,beszéljék meg a folytatást,vagy zárják le végleg.Itt egyedüli megoldás az ultimátum lehet.
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt mondja,hogy szeret csak azt nem értem,hogy akkor mire volt jó ez az egész.

Ha én kellek miért beszélnek titokban meg egyebek.

Na meg ez az álnév dolog..

Igaz,nekem kell döntenem.

Szeretem őt nagyon, de egy kapcsolat a bizalomra épül, ha nincsen bizalom akkor oda minden erőfeszítés..

2012. aug. 21. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy féltékeny típus, a volt kolleganőm szó szerint asztalt borogatott, ha a párja szóba állt - tök ártatlanul- más nőneművel. Szóval, ha féltékeny típus vagy, akkor megértem, ha egy jelentéktelen sms-t titkolni akart, bár egy kapcsolaton belül nem tudon tolerálni a kamut én sem. Főleg, ha én vagyok a fontos neki.
2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazából én nem vagyok annyira féltékeny típus mint ő!

Ő eléggé az! Ezért is nem értem hogy nem gondolta bele magát a helyzetembe mielőtt elkezdett hazudozni.

Az idegesít a legjobban hogy a szemembe hazudott!

2012. aug. 21. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy épp magából indult ki, hogy ő balhézott volna, ha az exed képbe kerül... :)
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!