Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lenne a megfelelő...

Ilyenkor mi lenne a megfelelő cselekedet?

Figyelt kérdés
15 éve vagyok itthol(nem önszántambol)3 gyermeket nevelek háztartást vezetek és mindig amikor el szerettem volna menni dolgozni azt mondta a férjem ,hogy ne menjek maradjak itthol a gyerekekkel.most hogy már felnöttek most már állandoan mondja a párom hogy ideje elmenem dolgozni de nem érti meg hogy nincs hova.se szakmám még azt sem engedte meg hogy tanfolyamra járjak(féltékeny nagyon)na meg jó pár éve kiestem a munkaeröpiacbol.na meg az önbizalmam is 0.ennyi eltöltött év itthol még az utcára sem szivesen megyek ki teljesen bezárkozott lettem.most mit tegyek.
2010. jan. 20. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
hát, azt hiszem, ezen korábban kellett volna gondolkodni
2010. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Késő bánat, azért remélem, sikerül valami, olyan helyekre próbálj bejutni, ahova érettségi is elég, hátha (üzletkötő meg mindenhova kell, csak az nagyon gáz meló). A párodnak csak gratulálni tudok, milyen vak volt.
2010. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen, 15 éve kellett volna gondolkodni, nem pedig bólogatójánosként ülni otthon a kis fenekeden.


Sosem értettem azokat a nőket, akik önként vállalják a házicseléd szerepét, aztán meg sírnak, hogy jajj, elment a fél életem, most meg már késő bármit is tenni, mert nincs szakmám, nincs munkatapasztalatom...

2010. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha a férjed nem változott, akkor nem sokat. Mert ugyanolyan féltékeny lesz, akármibe is kezdenél. Neked kellene eldönteni, hogy továbbsodródsz, vagy szembeszegülsz a férjeddel.

Kezdj el ismerkedni, barátnőket keresni. Akár a neten is. Keresd fel a régi barátaidat. Munkát találni elég nehéz lesz, de szerintem már az is sokat segítene, ha kimozdulnál akárhova.

2010. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
MINDIG IS GONDOLKODTAM RAJTA TÖBSZÖR LÁZADTAM MINT GONDOLNÁTOK.HÁROMSZOR EL IS MENTEM DOLGOZNI,DE ÁLLANDÓ VESZEKEDÉSEK ELLENÖRZÉSEK UTÁN MINDIG FELADTAM.TUDOM ROSSZUL TETEM.
2010. jan. 20. 11:43
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyiss játszóházat, vállalj gyerekfelügyeletet is, szervezz táborokat stb. Persze végezz el valami tanfolyamot is hozzá legalább. Ezt talán már a férjed is belátja...
2010. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha gyerekekkel foglalkoznál? Nem tudom, milyen feltételek kellenek hozzá, de egy bölcsődébe, óvodába el tudnál menni dolgozni, pl. A gyereknevelésben már úgyis van elég tapasztalatod.
2010. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Miért írsz csupa nagybetűvel? Tudtad, hogy a Netikett szerint ez kiabálást jelent?
2010. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Ahhoz,hogy valaki bölcsiben/óvodában dolgozzon tanfolyamot kell letennie. Az nélkül nem mehet sehova sem,sajnos.
2010. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
elnézést kérek véletlen volt
2010. jan. 20. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!