Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a sorozat címe?

Mi a sorozat címe?

Figyelt kérdés

Az m1-en láttam még régebben kb. 6-7 éve,hétvégén,reggelenként ment.Előtte (vagy utána,nem tudom) valami rajzfilm ment madarakról.

Arról szól,hogy egy tinédzser fiú folyton rosszat tesz az emberekkel.Leszáll egy angyal,(ez az angyal aztán késsőbb több részben is megjelenik) és kutyává (!) változtatja.

Ahhoz pedig,hogy újra ember legyen,100 jótettet kell végrehajtania,hogy visszaváltozzon.Ebben segítségére van egy kisfiú is.Egy-egy rész végén mindig leszáll az a bizonyos angyal,és közli,hányadik jócselekedetet hajtotta végre.



2012. máj. 26. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kutya legyek...


Szerintem nagyon jó sorozat volt, de csak 40 rész készült el, mert leállították. Ráadásul nem lehet beszeretni sem. :(

2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!