Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális ill....

Ez mennyire normális ill. beteges?

Figyelt kérdés

h nem tudom elengedni az exeimet? 4 hónapja szakítottunk, közben voltak hetek h nem nagyon gondoltam rá, mostanában meg állandóan jönnek a szép emlékek. Újra nem kezdeném vele, de mégis hiányzik, meg sértve érzem az önbizalmam h kitett. Nem tudom feledni pedig olyan jó lenne nem törődni vele, ha nem rándulna össze a gyomrom ha meglátom a buszon. nem is beszéltünk azóta de néha megtudok ezt-azt róla és olyankor nagyon rossz kedvem lesz. miért nem tudom kizárni az életemből? hisz annyi mindent letettem az asztalra igazán büszke lehetnék magamra, és azt gondolhatnám h ő vesztett velem sokat de ezt nem érzem, mert ő szakított velem. mi a titka?

21L


2012. aug. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

figyelj, nincs titka. te magad irtad le a lényeget, amiért nem tudod elengedni: "meg sértve érzem az önbizalmam h kitett" ez a lényeg.

tudod énis 1hónapja szakítottam, muszáj voltam, a mai napig nehéz. de nem szabad megállnod, az élet folytatódik, tudod én ilyenkor a rossz emlékekre gondolok, ettől egyből felmegy a pumpám és kész el is felejtem... hagyj időt magadnak, ha meglátod a buszon sz*d le, rudom nehéz, de ezt azért érzed mert még nincs más kapcsid, gondolj arra hogy mindig kezdődik valami új:) seperc alatt találkozol majd 1 10000x jobb pasival és kész :)

te ennél többet érsz, és jobbat érdemelsz, ne emészd magad, ha ő dobott akkor nem érdemli meg h agyalj rajta, lehet látja rajtad olykor h szenvedsz és élvezi. na az ilyen srác megér 1 gondolatot is??? NEM!

2012. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-es válaszolónak!

Illetve gondolj arra, hogy így mennyi csalódástól, szenvedéstől kímélted magad. Nem lett volna jobb egy rossz kapcsolatban se tengődni. Lehet az elején jó volt, de ő szakított, akkor biztos, hogy nem kötődött hozzád már, és csak a veszekedések lettek volna, megcsalás. Az még rosszabb lett volna.

Neked se lett volna jó egy olyan kapcsolat, ahol már nem lehetsz önmagad, nem érzed jól magad, mert látod rajta, hogy már nem olyan veled.

2012. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyenkor csak a rosszra gondoltam és egyből jobban éreztem magam! Minden nap jobb lesz így és könnyebb!
2012. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintetek hány hónap de csak KB?
2012. aug. 22. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy olyan fiút, aki megbecsül téged,és szeret, akkor seperc alatt elfelejted.:)
2012. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!