Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem normális, illetve...

Tényleg nem normális, illetve beteges az, hogy nem szeretem, ha hozzám érnek?

Figyelt kérdés
Mindig kiborul miatta anyám, ha szólok, hogy senki ne érjen hozzám, pedig egyébként semmi bajom senkivel, és szerintem túlreagálja. Ez miért van?
2011. júl. 7. 09:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem se normális! Fordulj pszichológushoz!
2011. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Túlreagálja, hogy te túlreagálod ezt a kérdést. Miért nem szereted, ha hozzád érnek?
2011. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, kivéve ha családtagok vagy a párom. Nincs ebben semmi, egyszerűen ilyen vagyok.
2011. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Majd kinövöd.
2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy valahogy zaklattak kiskorodban, csak tudatosan már nem emlékszel rá.
2011. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretem, mert számomra elviselhetetlen. Nem tudom megindokolni. Állítólag már kisgyerekkoromban is ilyen voltam, de arra már nem emlékszem ennyire részletesen.
2011. júl. 7. 09:41
 7/24 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is,nem szertem ha ölelgetnek vagy hozzámérnek a szüleim vagy bárki más.egyedül a páromtól esik jól.

A környezetem ezt elfogadta soha nincs gondom ebből.

2011. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az is zavar, ha a családtagjaid érnek hozzád? Én csak a férfiakat nem bírom, őket is csak amióta van párom.
2011. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, az is zavar.
2011. júl. 7. 09:44
 10/24 anonim válasza:

Nem hinném hogy beteges, mert akkor én is az lennék.

Édesanyám elmondása szerint már csecsemőként sem tűrtem el, hogy babusgatnak, inkább megvoltam magamban a kiságyban, csak ne tutujgassanak...

Most szüleim, testvéreim és a legjobb barátnőm kivételével senkit sem engedek ölelési-puszis közelségbe.


Én nem tartom magam emiatt betegnek, csak nem szeretem ha túl sok a fizikai kontakt.


Amúgy pedig ha valakit igazán szeretek, az megkapja az ölelésemet, stb., de lehet nekünk ez már az intimebb szféránk.


20/L

2011. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!