Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elmesélte mit tett vele...

Anyám elmesélte mit tett vele apám. Durva dolgok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit de apámmal beszélgetett anyám anno régen...és anyu elment egy másik helységbe apám utána ment és megfojtogatta...és ahogy ezt hallottam megutáltam az apámat...sokszor veszekednek és én ott vagyok és megvédem anyumat ha bántaná komolyabban neki is mennék...
2012. aug. 23. 17:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
elég agresszív tud lenni apám...és sokszor azért nem hagyom magam mert félek...nem akarom h azt higgye h gyenge vagyok vagy vmi
2012. aug. 23. 17:43
 12/16 A kérdező kommentje:
nem nem azért.. mert megkérdeztem miért nem vitt el sehova hisz ő sokat tanult én meg szerettem volna vele játszani... ő meg mindig leordíitott és agresszív volt velem h haggyam békén...:'(
2012. aug. 23. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Nézd kérdező, engem egyszer a volt párom (én vagyok a férfi) 3 kilós hentesbárddal kergetett, és az orra előtt időben becsapott ajtóba állította bele... csak hát tudod, ahhoz, hogy egy veszekedés idáig elfajuljon, általában két fél kell, és én egy percig nem gondoltam arra, hogy ne lennék én IS felelős, hogy ennyire elfajultak a dolgok... szóval a való világ, a nagybötűs élet ritkán szól arról, hogy van a JÓ meg van a ROSSZ ... sokkal gyakrabban van két gyarló ember, aki képtelen egymással szót érteni, normálisan viselkedni.
2012. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

KEdves Előző!


Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni!

Bár vannak kivételek persze mikor nem kell veszekdni és akkor is bántalmazés történik... de sztem ebben az esetben ténylegesen nem erről van szó!

2012. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szégyellje magát az édesanyád! Eszedbe se jusson apádnak nekimenni! Ha veszekszenek, azonnal hívd a rendőrséget!

Nem szabad neked a szüleid miatt bűnözővé válnod!


Senkit sem érdekel, hogy melyik szülőd volt a barom, aki miatt ütöttél, csak az a tény, hogy ütöttél, és ha ez nyomot hagy, és feljenetenek érte a kedves szüleid, akkor te fogsz börtönbe kerülni.


Anyukád felnőtt ember, apukád felnőtt ember - intézzék a dolgaikat felnőtt ember módjára és téged hagyjanak ki ebből. Neked tudnod sem kéne arról, hogy mit művelt apuka anyukával. Normális szülő mindig és mindnekor védi a gyerekét - ha nem képes együttélni a párjával, akkor elválik, de nem a gyerekre teszi azt a felelősséget, ami a sajátja, és ami a gyerek lelkét megnyomorítja.

2012. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszer történt meg, ráadásul 13 évvel ezelőtt. Ettől még borzasztó dolog tény... Megértem, hogy nehéz, de nem itélheted el apukádat, azért mert egyszer elborult az agya, és meggondolatlanul cselekedett. Együtt maradtak anyukáddal, réges- régen történt, tehát azt gondolom meg tudták oldani. Ez tipikusan olyan eset, hogy attól, hogy valaki elkövet valami meggondolatlanságot még lehet jó ember...A másik, hogy igen, ahhoz hogy egy vita ilyen mértékben elfajuljon, mindig két ember kell... tény, hogy apukád nem jól szocializált formában oldotta meg, de anyukád vajon mit tett??? A másik, hogy én anyukádat nem értem, ha eltelt 13 év az eset óta, és ott tudott maradni az apáddal, akkor mi a fenének mondja el neked ezt évekkel később?? MInek felhánytorgatni a múltat??? Miért akarja elérni, hogy gyűlöld apádat, és féljél tőle??? Ha valakivel együtt vagy, akkor mindig vannak kisebb - nagyobb súrlódások, rajtad áll, hogy megtudsz e bocsájtani, hiszen el lehet menni, ha nem tudsz túllépni a sérelmeiden, viszont ha úgy döntesz, hogy a történtek ellenére a pároddal maradsz, akkor a legnagyobb gerinctelenség 13 év távlatából felhánytorgatni a történteket... (és most nem csak a bántalmazásra gondolok, hanem mindenre: megcsalásra, hazudozásra, bunkózásra stb....)
2012. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!