Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek? Hogy segítsünk...

Hogy segítsek? Hogy segítsünk anyukának, hogy ne kerüljön utcára?

Figyelt kérdés

Van egy özvegy anya 6 gyerekkel, mind felnőtt, 1 fogyatékos.

Apuka halálával sok adósság lett a lakásukon és jönnének a behajtók A testvérek közül 3 odaajándékozta a lakást anyukának,1 döntésképtelen nem adta, mert akkor ugye kirakhatják őket(én az egyik batárnője vagyok).óA legnagyobb testvér(ajándékozott) jó módú, de nem akar segíteni, a második ész nélkül volt támogatva, nem egy dolgos család(ajándékozott) 3. külföldön él,hozzá költözött volna anyuka, de le lett róla beszélve(nem ajándékozott), a 4. nem adta a részét, az 5. még sulis és sajna befolyásolható,de anyukával él(ajándékozott), a legkisebb meg beteg. Szeretnénk ha külföldre költözne, új életet kezdene. Az adósságot sajnos nem tudjuk kifizetni, nekünk is van.


2012. aug. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Segítsétek valahogy abban, hogy külföldre juthasson, ha ott találna kezdetnek akármilyen munkát, szállást, az már jó,a többi majd alakul.A kiutazásában támogathatná valaki, ha szükséges.
2012. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudnánk ebben segíteni? Tudom, hogy külföldre kéne mennie, de hogy? Egyenlőre mi is egy szar fizuból élünk és ténylegesen nincs esélyünk támogatni, annyit tudtam eddig tenni, hogy az 5. gyereket be tudom fogadni, így kevesebb a papírozni, ügyvédezni való. Nincs valami szoc program ami segítene kijuttatni?
2012. aug. 23. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Munkaügyön lehetne azt hiszem érdeklődni "eurós" álláskeresési lehetőségekről és támogatásokról is lehet ott kapni tájékoztatást.a jómódú gyermeke igazán segíthetne.
2012. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazán segíthetne, de sajnos nem hajlandó.

Eurós állásokat megpróbálom, köszönöm!

2012. aug. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!