Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgomon hogy segítsünk?

A húgomon hogy segítsünk?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 hónappal ezelőtt temettük el a 17 éves (Heni) húgomat. A kisebbik húgom( Abi) (15) teljesen kikészült,és fejébe vette,hogy mindenkit leállít aki a meghalt húgom nyomdokaiba lép. Barátainak,a húgom régi barátainak is viszi a képeket,mutatja, viszi az orvosi papírokat mutatja,hogyha nem állnak le,ők is Heni után mennek.Anyu amúgy is ki van borulva,ahogy mindannyian. De most Abi sem érti,hogy miért csinálja ezt. Mint aki megbolondult..Mondjuk az is benne van,hogy Henin is próbált segíteni,talán magát hibáztatja, de amit mostanában művel az lassan zaklatás mások részéről.

Mit csináljunk Abival,hogy ne legyen vele is nagyobb gond?

19/L


2012. júl. 15. 20:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De most Abit sem érti,hogy miért csinálja ezt..Mármint anyu nem érti.
2012. júl. 15. 21:00
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy leállít?
2012. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, de nem értem a kérdést...
2012. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én se értem, mi az hogy mindenkit leállít aki a húgod nyomdokaiba lép? és hova minek viszi az orvosi papirokat?
2012. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem,de nem értem a kérdést
2012. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok. Ő így tudja feldolgozni, ez az ő gyásza..
2012. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
hű,ez nekem is zavaros!
2012. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy halt meg a húgod?
2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Minden fiatalnak,főleg a baráti körnek igyekszik elmondani,megmutatni,elmesélni a Heni esetét,és igyekszik mindenkit leállítani abban hogy a divatot kövessék a kilóikkal. Heni súlyos anorexiás lett,mert hit mindenkinek abban hogy 160 cm magassággal ő iszonyatosan kövér 60 kilósan. Pedig olyan szép,és csinos volt. De a baráti társaság,osztálytársai,mindenki szerint az ilyen lányok kövérek.Heni elkezdett fogyókúrázni. Sajnos az anorexia miatt 50 kilósan is kövérnek látta magát,és nem tudott leállni.

Anyuék vitték orvoshoz, volt többször kórházban, orvosok próbáltak segíteni. Azt hittük sikerült végre,de nem. Szép fokozatosan fogyott tovább. Amikor 43 kiló lett,jöttek a betegségek. A végén összeomlott a szervezete,a veséje leállt, kómába esett,és 1 hónappal ezelőtt meg is halt.Nem volt csak 37 kiló.

Na ezt jelenti amikor Abi mindenkit le akar állítani. Figyelmeztetni akar mindenkit.

2012. júl. 15. 21:10
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de nem értem.

Részvétem

2012. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!