Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám élettársa állandóan...

Anyám élettársa állandóan bámul engem, kint a konyhában főleg. Elegem van belőle, már kiskoromban is ezt csinálta, lehet pedofil hajlamai vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan suli miatt elmegyek otthonról
2012. aug. 24. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezed tőle,hogy mért néz,vagy megmondod anyukádnak.Nekem is volt egy rossz élményem kiskoromban,és nem rég mondtam el anyunak.Le is cseszett,hogy mért nem árultam el.
2012. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyerekes,de én visszabámulnék. Vagy mindig mérgesen rászólnék,hogy fejezze be.
2012. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle hogy mi van,rég láttál?
2012. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd ezeket neki:

-Mi van,bmeg,nem láttál még fehér embert?

-Ne bámulj,magyar vagyok,nem turista!

Vagy bámulj vissza hülyén.Nekem ez bevált.Ha valami nemkívánatos alak bámul az utcán,folyton pofákat vágok.Kb ilyeneket: [link]

2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is pofákat vágok neki
2012. aug. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!