Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak azok az emberek...

Miért vannak azok az emberek nagyon jóban egymással akik ritkán (pl egy héten 1x) beszélnek?

Figyelt kérdés
Én ezt még mindig nem értem. Én a barátnőimmel csak azért beszélek ritkán mert nem keresnek engem,ha ők nem keresnek akkor én sem őket. Mégis irigylem azokat az embereket akik minden nap beszélhetnek egymással. Nekem is jó lenne egy ilyen barátnő. Hiába keresném őket kétnaponta mondanák, hogy minek hívom őket mindig? Pedig csak beszélgetni szeretnék olyan rossz, hogy alig tudok valakivel beszélni egész nap. A szüleimmel nem tudok, így egész nap csendben vagyok és várom hátha keres valaki de nem. 20/L
2012. júl. 29. 10:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ők mivel nem találkoznak annyit nem veszekednek,nem idegesítik egymást stb. én 3 évig a nagybáttyámmal éltem nem bírtam ki. most hogy havi egyszer találkozunk tök jól elvagyunk és hülyéskedünk
2012. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess itt a neten,itt mindig akad valaki akivel lehet,és tudsz találni olyat is,aki a környezetedben lakik,és szeretne valódi barátságot is(találkozás,stb).
2012. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok most :( van aki külföldre költözött, van aki dolgozik... de hát ez van :)
2012. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanilyen szituban vagyok, most vesztettem el egy barátomat, pontosan emiatt, mert mindig csak őt okoltam mindenért, most meg megelégelte...Úgy hogy most nagyon szar. :/ Én sem tudok senkivel sem dumálni, lassan elhiszem, hogy velem van a baj. :(
2012. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Nekem nincs sok barátnőm, akik vannak, azokkal szorosabb a kapcsolat, de velük sem beszélek minden nap. Nekem is jó lenne egy olyan barátnő, akivel gyakrabban beszélhetek, de a távolság miatt nem tudok találkozni velük.
2012. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem az együtt töltött idő mennyisége, inkább a minősége számít.

Párom egyetemi barátaival ma már félévente kétszer találkozik kb., mégis ugyanolyan jó barátok, mint az egyetemen voltak, és számíthatnak egymásra.

Nekem nem is kell olyan barát, aki csak azért eltávolodik tőlem, mert az élet úgy hozta, hogy ritkábban tudunk találkozni.

23/N

2012. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6# ez igaz, de attól még rossz, hogy nem mondhatom el a problémám mert épp dolgozik vagy dolga van ami persze nem az ő hibája...
2012. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem az számít mennyit beszélgettek, hanem hogy igaz legyen a barátság. Mi barátnőmmel volt olyan, hogy 2-3 hónapig nem beszéltünk, mégis amikor találkoztunk ott folytattuk, ahol abbahagytuk.
2012. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, de azért a 3hónap alatt történnek velem olyan dolgok amiket jól esne megbeszélni valakivel...ha nem is élőbe de neten legalább....
2012. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én a barátnőmet nem lelki szemetesládának tartom...
2012. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!